Jaki typ dachu najkorzystniejszy do adaptacji strychu?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

27 stycznia 2009, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki typ dachu(dachówki itp. rzeczy) będzie najlepszy do adaptacji dachu. Chodzi mi o wszystkie możliwe aspekty brane podczas adaptacji strychu(ciepło wentylacja itp.)?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2010, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

A to zależy... jaki masz dach? O dużym kącie nachylenia? Małym kącie nachylenia? Dach mansardowy? To wszystko ma znaczenie, Ile przestrzeni pod dachem ? Bez tych informacji trudno powiedzieć

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lipca 2010, 21:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik CezarFx napisał: A to zależy... jaki masz dach? O dużym kącie nachylenia? Małym kącie nachylenia? Dach mansardowy? To wszystko ma znaczenie, Ile przestrzeni pod dachem ? Bez tych informacji trudno powiedzieć
Jeszcze jest ważne ile chcesz przeznaczyć środków dzisiaj możliwości jest wiele.Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2015, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Mówiąc typ, masz na myśli materiał, z którego będzie wykonana dachówka, producenta, czy technologię, w której będzie wykonana?? Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2019, 16:01

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja zdecydowałbym się na dachówkę i dach dwuspadowy. Możesz znaleźć kilka fajnych propozycji w różnych widełkach cenowych, a szczególnie warto zwrócić uwagę na takie modele jak Celtycka Lumino, Turmalin, Teviva Cisar oraz Rubin 13V, które naprawdę zaskakują od lat najwyższym standardem i bardzo dobrymi warunkami gwarancyjnymi

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2019, 17:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej, ja postawiłem na cały dach od Braas a jego montażem zajął się ich certyfikowany dekarz dzięki czemu wyszło idealnie, a ja dodatkowo otrzymałem na niego aż 15 lat gwarancji systemowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2019, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie w rodzinie była całkowita kasacja starego dachu i nowa konstrukcja na bazie więźby prefabrykowanej. Wydatek spory, ale dach był w tak złym stanie, że nie było sensu go już reperować. Wszystko sprawnie poszło. Więźba solidna, złącza ciesielskie pewnie osadzone w materiale - zdaniem KB przez całe dekady nie będzie z dachem problemów. Na pokrycie poszła dachówka ceramiczna. Najtaniej nie było, ale efekt jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2019, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

ja również chcę zmienić dach i zaadaptować poddasze. Na poddaszu mamy około 150 metrów bieżących, dach jest dwuspadowy. Również muszę wstawić dobrej jakości okna. Co polecacie?

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2019, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja poleciłbym jakąś dobrej jakości blachę.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2019, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja przy adaptacji poddasza zdecydowałem się na pokrycie blachodachówką. Uważam, że jest to bardzo trwałe i uniwersalne pokrycie. Całe pokrycie wykonała u mnie firma RS-DOM z Lublina. Pan Radosław jest super doradcą i naprawdę widać, że zna się na rzeczy, także dla osób z okolic gorąco polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >