Jaki typ dachu najkorzystniejszy do adaptacji strychu?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

20 listopada 2019, 16:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Pokrycie dachu jest na prawdę ważne. Gdy wybierzemy materiał, który nie jest wytrzymały, sami narażamy się na koszta, bo przy gorszej pogodzie dach może przeciekać, a przy wietrze mogą pojawić się nawet braki. Na stronie: https://www.gerardroofs.pl/pl/ znalazłam doskonałą ofertę. Blachodachówka Gerard jest lekka, wytrzymała i nie droga. Dzięki temu możemy być spokojni o nasz dom, bo na dachu znajdować będzie się najwyższej jakości materiał gwarantujący nam długie użytkowanie, przy najbliższym remoncie dachu, sama zdecyduję się na tą blachodachówkę. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2019, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

może w takich wypadkach sprawdziłaby się dachówka ceramiczna? Polecam poczytać o dachach - https://klinkierbud.pl/artykuly,37, tu jest wiele fajnych artykułów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2019, 17:16

Zgadzam sie: good 0 bad

where to buy allopurinol tablets

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2019, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

colchicine 0.6 mg price in india

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2019, 17:46

Zgadzam sie: good 0 bad

atenolol tenormin

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2020, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii klasyczny dwuspadowy dach i do tego dachówka ceramiczna typu Turmalin.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2020, 22:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem za dachówkami ceramicznymi? Szczególnie, że wybór modeli w Braas jest bardzo szeroki i do tego możesz liczyć na świetne ceny jak i dodatkowe zabezpieczenia angobą bądź glazurą.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2020, 23:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim dachówka betonowa nie odstaje jakością wykonania od innych propozycji, szczególnie jeżeli spojrzysz na możliwości producentów w tym również Braas w zakresie modeli wykonanych w technologii trójwarstwowej Cisar z dodatkową podwójna powłoką akrylową Lumino chroniącą przed porastaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2020, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja właśnie siadam i będę sprawdzał propozycje z oferty producenta Braas w zakresie dachówek betonowych bo w tym roku będziecie mogli złapać świetna zimą promocję na 3 najmodniejsze modele CISAR w szerokiej gamie kolorów, także czerni i szarym.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2021, 19:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem każde pokrycie dachowe się nadaje do adaptacji strychu. Ja sama mam w moim domu blachodachówki i wszyscy mi mówili, że nie dość, że będzie mi uciekać ciepło z domu, to jeszcze będę miała głośno podczas deszczu. Powiem Ci, że nic bardziej mylnego! Ja u siebie mam blachodachówki firmy Regamet i jestem bardzo zadowolona z jakości ich wykonania, choć wiadomo, że przy wygłuszaniu istotne jest również to, co położymy pod samo pokrycie. Uwierz mi, że da się osiągnąć taki stan wygłuszenia na którym Ci zależy. Ja na przykład mam sypialnie na poddaszu, a dach mam z blachodachówki... :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 167

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >