Jaki wentylator do łazienki?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

14 października 2015, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Zanim podejmiemy decyzję o wyborze konkretnego modelu wentylatora warto zorientować się jaką posiadamy średnicę kanału wentylacyjnego w łazience. Praktycznie wszystkie wentylatory łazienkowe posiadają standardową średnicę kołnierza: ok. 100mm, 125mm, 150mm. Wielkość kanału przekłada się na wydajność wentylatora, zazwyczaj jest tak, że im większy kołnierz tym większa wydajność. A co do samych wentylatorów to sporo wentylatorów łazienkowych znajdziesz w opisywanym tutaj sklepie internetowym - http://wentylatorysklep.glink.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2016, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj znajdziesz wysokiej jakości wentylatory łazienkowe http://www.wentylatorysklep.pl/wentylatory-la zienkowe,51.html o różnych parametrach i specyfikacji. Osobiście polecam modele z serii VULKAN VK. Sama użytkuje model z tej serii i jestem naprawdę zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2017, 21:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Można ustrzelić dobrej klasy wentylatory na stronie swatt.pl. Sprawnie prowadzona hurtownia z szybką wysyłką i dużą dostępnością produktów. To co jest na stronie to faktycznie są w stanie szybko dostarczyć. Nie ma takiej opcji jak w innych hurtowniach online że oferta internetowa jest rozbieżna z rzeczywistym stanem magazynu.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2017, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy instalacjach wentylacyjnych jakie kładziemy dużo elementów zamawiam przez swatt.pl. Dobra hurtownia jeśli chodzi o zaopatrzenie. Trzymają się terminów, mają w zasadzie wszystko od małych drobnych części przyłączeniowych po całe centrale wentylacyjne. Dobra obsługa, wiedzą co sprzedają i potrafią doradzić podczas zakupów.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2017, 21:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Trochę dobrych hurtowni z takimi systemami by się znalazło. Ostatnio dużo zamawiam ze strony swatt.pl. Jest wygodnie, mają duży wybór wentylatorów, filtrów, czy chłodnic także nie muszę z kilku źródeł robić zaopatrzenia i dzielić koszty, ale całą dostawę mam od jednej firmy, co mi zdecydowanie ułatwia i przyśpiesza cały proces zamówień.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2017, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz co, może poszukaj na swatt.pl. Hurtownię znam od kilku miesięcy, robimy tutaj dużo zamówień na instalacje wentylacyjne głównie, ale też na grzewcze czy sanitarne. Mamy dość szeroką działalność i fajnie że tutaj w jednym miejscu mogę dostać w sumie wszystko, każdy detal, najmniejszy element i duże urządzenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2017, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Na mnie dobre wrażenie robi hurtownia Swatt ( swatt.pl). Korzystam z ich zaopatrzenia od około pół roku i jest w porządku. Głównie biorę wentylatory osiowe, mają duży wybór tego typu sprzętów do montażu ściennego czy sufitowego. Ceny do przełknięcia, zwłaszcza jak mi naliczają rabat dla instalatora to wychodzi rzeczywiście korzystanie. Dobry kontakt, zawsze można się dodzwonić, dopytać, skonsultować.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2017, 22:49

Zgadzam sie: good 0 bad

To jak najbardziej powinieneś sprawdzić https://vents24.pl/pl/c/Seria-Silenta-S/86 na pewno to jedna z najlepszych opcji jeżeli chodzi o wentylatory do łazienki. Porządnie wykonany i co najważniejsze spełnia wszystkie europejskie normy. Do tego oferuja 5lat gwarancji i możesz otrzymać 30% rabatu na zakup :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2017, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Z chęcią zobaczę. U mnie w łazience się taki przyda.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2017, 01:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Zajrzyj też tutaj https://www.nikotools.pl/category/sprzet-wentylacyjny-grzejn y Mam wentylatory od nich i bardzo sobie je cenię. Nigdy nie szwankują i działają bez zarzutu. Świetnie się sprawdzają przy długotrwałej intensywnej eksploatacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja Liczba postów: 110 Grupa: Wykańczamy... Jako ktoś, kto doświadczył walki o znalezienie odpowiedniej temperatury dla mojego domu w okresach przejściowych, uważam, że klimatyzacja która może zarówno chł...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 104 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6388 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • Wyposażenie zakładu Liczba postów: 341 Grupa: Wykańczamy... Szczególnie polecam zaglądać do tego działu - https://www.amart.pl/category/wyposazeni e-domu. Można trafić całkiem sensowne okazje, ale sami oceńcie, czy to dla...
  • Oczyszczacze powietrza xiaomi Liczba postów: 5 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie dyson oczyszczacz powietrza opinie. Czy wiecie, który model warto wybrać? Zależy mi na wysokiej wydajności urządzenia z filtrem węglowym i oczyw...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >