Jaki wkład kominkowy ??

« Powrót do grupy: Kominki od A do Z

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

14 października 2008, 17:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Może ma ktoś doświadczenie z zakupie wkładu kom.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 grudnia 2008, 00:09

Zgadzam sie: good 0 bad

ten kominek to do patrzenia czy do ogrzewania ????

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2009, 17:46

Zgadzam sie: good 0 bad

rodzaj wkładu do kominka będzie zależał od jego przeznaczenia, bo jeśli chcesz przy okazji dogrzewać jakieś pomieszczenia to będziesz musiał zainwestować w coś droższego, większego. Bo jeśli jedynie dla celów przyjemności i rozpalania tylko raz na jakiś czas to nie masz co przepłacać.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2009, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Może i ma tylko trzeba troszkę więcej szczególów by coś doradzać.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2009, 00:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chcesz tylko raz na jakiś czas zapalić dla relaksu i miłych widoków to nie warto przepłacać ale jeżeli chcesz coś co będzie Ci ogrzewało dom, wodę to kominki z płaszczem wodnym:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2010, 02:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam odwiedzenie strony: www.biofire.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2010, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Są dwa rodzaje wkładów, stalowy i żeliwny. Jeśli zależy ci aby utrzymać ciepło w domu to kup żeliwny jeśli to ma być tylko uatrakcyjnienie salonu wystarczy stalowy

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2010, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Dodam, że są wkłady z szybrem i bez, oraz wkłady kominkowe z płaszczem wodnym i bez płaszcza wodnego. Co do wydajności kominka liczy się ok. 1 kW na 10m2, oczywiście w zależności od izolacji termicznej i wysokości pomieszczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2010, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam fachowców favore.pl, można teraz wygrać 10 tysi na budowę kominka, wkład i materiały. http://www.konkurs.favore.pl Za polecenie konkursu znajomym 500 zł do wygrania co tydzień

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2011, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio kupiłem wkład Standard ze sklepu ChanticoFire. Miałem stary kominek którego nie używałem stąd pomysł na jego "aktywację" przez zakup biokominkowego wkładu.
Zaleta takiego wkładu jest to ze ramę mam swoją wg własnego wzoru(w zasadzie żony:)) ale wkład mam czysty i bezpieczny. Nie muszę nosić drewna, żona może sama włączyć taki kominek:) i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Ale fakt faktem musiałbyś napisać więcej do czego potrzebny Ci wkład.
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 294

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >