Jaki wybrać junkers gazowy?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

26 października 2009, 00:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam problem,rodzicom popsuł się junkers gazowy i trzeba kupić nowy, problem polega na tym,że ani moi rodzice ani ja nie mam pojęcia czym się trzeba sugerować przy wyborze junkersa?????
Jaki wybrać? :?

Dorota

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 listopada 2009, 16:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko nie ARISTON, ja kupiłam rok temu i w tej chwili jest do wyrzucenia.Nie polecam !!!!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 listopada 2009, 00:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Dziękuję serdecznie za odpowiedź, będę pamiętać aby nie kupować ARISTONA :idea:
Tylko co tu kupić żeby nie wtopić kasy w jakiś bubel.
Proszę o wszelkie sugestie z Waszej strony.. :wink:

Dorota

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2009, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

ja również nie polecam junkersa Ariston...mam go ok.1 rok i 3 m-ce i już jest do wywalenia i musze kupic nowy bo poszła mi nagrzewnica która kosztuje 500 zł... a gwarancji juz nie ma...paranoja...

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2016, 20:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Doris napisał: Mam problem,rodzicom popsuł się junkers gazowy i trzeba
kupić nowy, problem polega na tym,że ani moi rodzice ani
ja nie mam pojęcia czym się trzeba sugerować przy wyborze
junkersa?????

Jaki wybrać? :?



Dorota

Jak się popsuł, to może zamiast kupować nowy, warto ten naprawić? W Częstochowie serwisem zajmują się www.naprawy-gazowe.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 stycznia 2017, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Też myślę, że przed kupowaniem nowego warto zobaczyć, czy nie da się naprawić starego junkersa. Ja mogę jeśli chodzi o Częstochowę polecić www.pitgaz.com.pl :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2017, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

A słyszeliście o nowych kotłach od Junkers, Cerapur Compact?
Zastosowano w nich nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu posiadają one szereg zalet. Możemy dzięki nim zaoszczędzić gaz, montaż jest dziecinnie prosty, a obsługa jeszcze łatwiejsza. Posiadają czytelny wyświetlacz LCD, charakteryzują się też cichą pracą, mają małe wymiary i ważą niewiele.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2017, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli myślisz o piecu typu junkers, to koniecznie zaopatrz się w czujnik gazowy https://elektromaniacy.pl/product-pol-4592-CZUJNIK-GAZU-ZIEM NEGO-ORNO-OR-DC-614-230V.html bo licho nie śpi. Takie piece też mogą być zawodne.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2018, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

a zna ktoś z was serwis www.pitgaz.com.pl? Jakie macie zdanie na ich temat?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2019, 21:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Popsuty Junkers to spory problem, który trzeba jak najszybciej rozwiązać. Polecam Ci stronę: https://termnova.pl/ . Jest tutaj spory wybór piecyków łazienkowych. Fajną opcją jest -o ile mieszkasz w Krakowie - montaż w cenie przy okazji kupna piecyka łazienkowego. Montaż odbywa się w ciągu dwóch godzin. Na prawdę świetna opcja!

Ten post był edytowany przez kej_say dnia: 9 grudnia 2019, 09:11
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Aranżacja biura Liczba postów: 398 Grupa: Porady i op... Obiecane zdjęcia.
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >