Jaki wybrać system ogrzewania? Węgiel czy Gaz?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

7 kwietnia 2007, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam dylemat i nie wiem jak se z nim poradzić. Możliwości są i trzeba podjąć decyzję a ja nadal nie wiem jaką. Czy wchodzić w gaz czy też może węgiel?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 czerwca 2008, 15:07

to zależy od paru rzeczy
od tego gdzie mieszkasz
od tego czy wygoda czy jedna trochę chcesz sie wyslic
wiesz i od ceny za jaki kocioł chcesz kupic
osobiście polecam junkersa kodesycajnego wygoda automatyczne sterowanie do tego raz ustawiasz i zapominasz jedna koszty sa mniejsze ze względu ze sa to kondensaty jeśli interesował by cie znam www na której daj spore rabaty od ceny w katalogu junkersa masz tu piece junkerssa www.junkers.com/pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2016, 08:00

węgiel może się bardzo opłacać, ważne, by znaleźć dobrego dostawcę, ja zdecydowałem się na usługi http://www.krex.com.pl/paliwa.html

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2016, 14:03

Tylko ludzie zdesperowani zakładają ogrzewanie na węgiel.
Dobre to było 100 lat temu. Parowozów na kolei też już nikt nie używa...
Wystarczy odrobina dobrej woli i trochę czasu, by znaleźć nowoczesne i tanie ogrzewanie. Chcieć, to móc!

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2016, 13:57

W mieszkaniu po dziadkach miałam piec węglowy, ale nie mogłam wytrzymać już z pilnowaniem żeby nie zgasł i planowaniem jak to zrobić. Rodzina z Niemiec podpowiedziała mi zupełnie inne rozwiązanie niż brałam pod uwagę. Panele na podczerwień. Oni ich używają do ogrzania domku w ciepłych krajach poza sezonem. W internecie znalazłam opinie o polskim producencie i po mailowym zamówieniu poprzedzonym konsultacją telefoniczną, kurier dostarczył mi Infrapanele. Ładnie wyglądają i wywiązują się ze swojego zadania. W pokojach jest przytulnie i czyściej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 września 2016, 14:25

Tradycyjne paliwo typu węgiel w praktyce wyniesie Cię taniej niż ogrzewanie gazowe, szczególnie jeżeli dobierzesz do tego wydajny kocioł o odpowiedniej mocy, akurat tutaj możemy pomóc na www.Kotly-Oksana.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2016, 02:19

Jeżeli węgiel to też musicie mieć moim zdaniem też po prostu porządnego dsotawcę, to chodzi mi o taki konkretnie namiar: http://www.krex.com.pl/paliwa.html

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2016, 12:19

Nie musi być ot ściśle węgiel, masz inne alternatywy jak pellet czy ekogroszek którego absolutnie nie kupują ludzie zacofani, a raczej świadomi kosztów i wydajności takiego systemu grzewczego. Akurat na
www.Kotly-Kowalew.pl pomożemy wybrać kocioł, mamy niezbędne doświadczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2016, 18:53

zgadzam się. Węgiel lub jego pochodne. W www.weglosmyk.pl/index.php/oferta/ znajdziesz świetnej jakości opał w przyzwoitej cenie

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2016, 14:52

[quote=Kotly-Kowalew.pl]Nie musi być ot ściśle węgiel, masz inne alternatywy jak
pellet czy ekogroszek którego absolutnie nie kupują ludzie
zacofani, a raczej świadomi kosztów i wydajności takiego
systemu grzewczego. Akurat na

www.Kotly-Kowalew.pl pomożemy wybrać kocioł, mamy
niezbędne doświadczenie.

Ludzie świadomi nie wchodzą w węgiel!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• jakie ogrzewanie ? Liczba postów: 564 Grupa: Robimy inst... Dla mnie ogrzewanie gazowe wygrywa swoją wygodą i ekologicznością. Nie mam w zasadzie żadnej kotłowni, nic nie muszę tam robić. Po przesiadce ze zwykłego pieca....
  • jakie ogrzewanie wybrać? gazowe czy elektryczne Liczba postów: 546 Grupa: Robimy inst... Użytkownik Gość: dzosef napisał: też mi zostaje jak co roku pelletu i się zastanawiam czy taki pellet ma termin ważności w którym pellet zachowuje swoje wartośc...
  • Instalacja grzewcza Liczba postów: 52 Grupa: Robimy inst... W kwestii ogrzewania podłogowego, mat grzewczych- polecam zerknąć także do nas na www.ceo-shop teraz mamy kilka ciekawych promocji, chętnie pomożemy.
  • Jakie grzejniki? Liczba postów: 82 Grupa: Robimy inst... A co powiecie na temat kolorowych grzejników? Chodzi mi o takie jak w tym artykule: http://infostrow.pl/nieruchomosci/wybor- grzejnika-do-mieszkania-na-co-zwroc...
  • Szkodliwosć miedzi- woda pitna?? Liczba postów: 24 Grupa: Robimy inst... Nie znam się na rurach, także nie wiem czy miedź jakoś negatywnie wpływa na wodę. Jednak jak chcesz zdrową pić wodę to na pewno warto postawić na zakup dzbanka....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17925 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 197

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >