Jaki wybrać system ogrzewania? Węgiel czy Gaz?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

7 kwietnia 2007, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam dylemat i nie wiem jak se z nim poradzić. Możliwości są i trzeba podjąć decyzję a ja nadal nie wiem jaką. Czy wchodzić w gaz czy też może węgiel?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 czerwca 2008, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

to zależy od paru rzeczy
od tego gdzie mieszkasz
od tego czy wygoda czy jedna trochę chcesz sie wyslic
wiesz i od ceny za jaki kocioł chcesz kupic
osobiście polecam junkersa kodesycajnego wygoda automatyczne sterowanie do tego raz ustawiasz i zapominasz jedna koszty sa mniejsze ze względu ze sa to kondensaty jeśli interesował by cie znam www na której daj spore rabaty od ceny w katalogu junkersa masz tu piece junkerssa www.junkers.com/pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2016, 08:00

Zgadzam sie: good 0 bad

węgiel może się bardzo opłacać, ważne, by znaleźć dobrego dostawcę, ja zdecydowałem się na usługi http://www.krex.com.pl/paliwa.html

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2016, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko ludzie zdesperowani zakładają ogrzewanie na węgiel.
Dobre to było 100 lat temu. Parowozów na kolei też już nikt nie używa...
Wystarczy odrobina dobrej woli i trochę czasu, by znaleźć nowoczesne i tanie ogrzewanie. Chcieć, to móc!

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2016, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

W mieszkaniu po dziadkach miałam piec węglowy, ale nie mogłam wytrzymać już z pilnowaniem żeby nie zgasł i planowaniem jak to zrobić. Rodzina z Niemiec podpowiedziała mi zupełnie inne rozwiązanie niż brałam pod uwagę. Panele na podczerwień. Oni ich używają do ogrzania domku w ciepłych krajach poza sezonem. W internecie znalazłam opinie o polskim producencie i po mailowym zamówieniu poprzedzonym konsultacją telefoniczną, kurier dostarczył mi Infrapanele. Ładnie wyglądają i wywiązują się ze swojego zadania. W pokojach jest przytulnie i czyściej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 września 2016, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Tradycyjne paliwo typu węgiel w praktyce wyniesie Cię taniej niż ogrzewanie gazowe, szczególnie jeżeli dobierzesz do tego wydajny kocioł o odpowiedniej mocy, akurat tutaj możemy pomóc na www.Kotly-Oksana.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2016, 02:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli węgiel to też musicie mieć moim zdaniem też po prostu porządnego dsotawcę, to chodzi mi o taki konkretnie namiar: http://www.krex.com.pl/paliwa.html

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2016, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie musi być ot ściśle węgiel, masz inne alternatywy jak pellet czy ekogroszek którego absolutnie nie kupują ludzie zacofani, a raczej świadomi kosztów i wydajności takiego systemu grzewczego. Akurat na
www.Kotly-Kowalew.pl pomożemy wybrać kocioł, mamy niezbędne doświadczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2016, 18:53

Zgadzam sie: good 0 bad

zgadzam się. Węgiel lub jego pochodne. W www.weglosmyk.pl/index.php/oferta/ znajdziesz świetnej jakości opał w przyzwoitej cenie

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2016, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=Kotly-Kowalew.pl]Nie musi być ot ściśle węgiel, masz inne alternatywy jak
pellet czy ekogroszek którego absolutnie nie kupują ludzie
zacofani, a raczej świadomi kosztów i wydajności takiego
systemu grzewczego. Akurat na

www.Kotly-Kowalew.pl pomożemy wybrać kocioł, mamy
niezbędne doświadczenie.

Ludzie świadomi nie wchodzą w węgiel!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >