Jaki zamek do drzwi zewnętrznych?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

27 listopada 2008, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki zamek do drzwi wewnętrznych będzie najbezpieczniejszy i pewniejszy w walce ze złodziejami? Troche wnerwiony jestem bo ostatnio miałem do swojego domu włam :? i mam prośbę, żebyście mi coś poradzili.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 stycznia 2009, 02:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Potrzene Ci są przede wszystkim solidne drzwi, które zabezpieczą porzed wywarzeniem, lub rozwierceniem zamka. Najlepeij kupic antywłamaniowe.Każdy producent ma takie dzrtwi kpletne z zamakami i okuciami. Jesli masz jakieś tam drzwi i chcesz wstawic jakiś porżądny zamek i wkładki to polecam zamek Winkhaus, wkłądki Lob kl.C, okucia antywłamaniowe AXA. Jesli drzwi masz kiepskie to Ci je poprostu zdejmą z zawiasów, lub wywarzą, więc najpierw na to zwróc uwagę.
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2009, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Ja tam polecam Gerdę. Dwa takie zamki w drzwiach i masz spokój. Co prawda z tymi zamkami to jest tak, że jak przypadkowo ktoś będzie wychodził, zapomni się i zamknie zamek "na dwa razy" to osoba , która została w środku, żeby wyjść będzie potrzebowała dynamitu :? No ale coś za coś. Odradzam zamki elektroniczne. Są zawodne, często się psują, a otworzyć je może kumaty nastolatek z laptopem. Ważne jest żeby same drzwi były mocne, dobrze osadzone we framudze, a framuga w ścianie. Niektóre firmy instalatorskie dodają Gerdy gratisowo do takich drzwi, ale lepiej niż na promocje zwracaj uwagę na to czy "majstry" są pożądni. Ja dobrych "Drzwiarzy" nalazłem na fachowaekipa.pl
Tak więc polecam!
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2009, 23:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Jan Fachowy napisał: Witam,
Ja tam polecam Gerdę. Dwa takie zamki w drzwiach i masz spokój. Co prawda z tymi zamkami to jest tak, że jak przypadkowo ktoś będzie wychodził, zapomni się i zamknie zamek "na dwa razy" to osoba , która została w środku, żeby wyjść będzie potrzebowała dynamitu :? No ale coś za coś. Odradzam zamki elektroniczne. Są zawodne, często się psują, a otworzyć je może kumaty nastolatek z laptopem. Ważne jest żeby same drzwi były mocne, dobrze osadzone we framudze, a framuga w ścianie. Niektóre firmy instalatorskie dodają Gerdy gratisowo do takich drzwi, ale lepiej niż na promocje zwracaj uwagę na to czy "majstry" są pożądni. Ja dobrych "Drzwiarzy" nalazłem na fachowaekipa.pl
Tak więc polecam!
Pozdrawiam,
J.F


niestety w tym przypadku też musze zaprotestować zamki gerda są najtańsze na rynku, a cena o czymś świadczy, wkładki do zamków taj firmy sa robione w Chinach i mają tendencje do zacinania się.
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2009, 16:09

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepszym zabezpieczeniem to są przede wszytskim drzwi antywłamaniowe z zamkiem rozporowym , który blokuje drzwi góra dół bok . W swoich drzwiach (Firma Zbigmet) mam dwa zamki, jeden właśnie ten duży zamek Włoski i drugi mam pomocniczy od zewnątrz klucz od wewnątrz gałkę.Ponadto przy zawiasach są blokady antywyważeniowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2009, 22:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie,
mój kolega ma w mieszkaniu wstawione drzwi granit Porty sa porzadnie wygłuszone i mają zamki zabezpieczone przed rozwierceniem, bolce antywywazeniowe, blache w środku zabezpieczjacą a wygladaja jak normanle drzwi.
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2011, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja teraz powymieniałem na zamki GTV i bez zadnego problemu.Maja naprawde bardzo duzy wybór i w sumie ja jestem zadowolony jesli chodzi o wykonanie zamka a teraz jego użytkowanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2014, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

skontaktuj sie z pogotowiem zamkowym http://www.pogotowie-zamkowe-wroclaw.pl/monta z-zamkow.html. Oni swietnie dobieraja i zakladaja zamki. Lepiej zdaj sie na fachowcow bo oni na pewno lepiej to zrobia

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2014, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę, że temat dosyć został mocno odgrzebany, ale się podepnę. Ktoś mógłby więcej coś opisać o tym zabezpieczeniu zwącym się zamkiem rozporowym ( tylko proszę, bez marketingowego bełkotu...)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2014, 18:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamek rozporowy to zamek rozporowy :) co tu dużo mówić. Rozwiązanie spotykane w drzwiach zewnętrznych na dzień dzisiejszy raczej w dobrych antywłamaniówkach. Przy przekręcaniu kluczem zamykają się drzwi (wychodzą bolce) oraz cięgna (góra dół) rozpychają trzpienie w ościeżnicę.
Podobną zasadę działania mają zamki zespolone (podklamkowy oraz dolny) połączone na jednym układzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 22 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...
  • Montaż okien Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 536

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >