Jaki zestaw hydroforowy do domku letniskowego?

« Powrót do artykułu: Jaki zestaw hydroforowy do domku... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

14 września 2015, 18:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Używamy nowego hydroforu AL-KO HW 4000 FCS od zeszłego sezonu i póki co sprawdza się bez zarzutu. Mam nadzieje że posłuży tak samo długo jak poprzedni model HW 802. http://www.al-ko.com/shop/pl/produkty/technika-wodna-i-techn ika-do-oczek-wodnych/hydrofory/hydrofor-al-ko-hw-4000-fcs-co mfort.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2017, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Hydrofor to ogólnie bardzo dobra i przydatna sprawa. Warto jednak wiedzieć jak się z nim obchodzić żeby było to jak najbardziej wygodne, bezpieczne i efektywne. Ostatnio czytałem taki artykuł na ten temat: http://blog.chelchowski.pl/2017/02/14/jak-bezpiecznie-uzytko wac-hydrofor/
Myślę, że warto go przejrzeć i zastosować się chociaż do części z punktów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2017, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie narzekam na hurtownię Swatt. Trochę już zakupów i prywatnie i na firmę tutaj zrobiłem i żadnego towaru nie musiałem odsyłać z powrotem, także jest okej. Pompę też kupowałem do osuszania zalanej działki i poszło gładko. Dobrali mi dobre parametry, także pompa się sprawdziła perfect, udało się sporo litrów wody odciągnąć w dość krótkim czasie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2017, 20:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam pompę zatapialną kupowaną przez serwis swatt.pl i sprawdza się bez zarzutu. Fajnie mi tutaj doradzili przy zakupie. Nikt mi nie proponował najdroższego urządzenia jakie mają tylko normalnie ze mną facet rozmawiał, dopytał dokładnie o sytuację, do czego będzie używana i tak dalej i pod tym kątem dobrał model. Także jeśli chodzi o obsługę to naprawdę jestem pozytywnie zaskoczony.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2020, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomóżcie zatem - wlasnie reanimuje abisynke - potrzbeuje zakupic hudrofor/zestaw na działkę - woda potzreban głównie do funkcjonowanie - zlew w kuchni, toaleta, łazienka do szybkiego prysznica - użytkowanie raczej weekendowe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 121

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >