Jaki zmiękczacz wody?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

5 września 2016, 07:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Przed podjęciem ostatecznej decyzji, warto zapoznać się z informacjami, jakie można znaleźć na blogu http://blog.jonizatorywody.pl/, który zajmuje sie wyłącznie tematyką przydatności wody, filtrów, zmiękczaczy itd. Bardzo dobre źródło sprawdzonych informacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 października 2016, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakie filtry narurowe polecacie? Są takie, które filtrują i od razu zmiękczają wodę? Może doradzicie, który z tych byłby najlepszy https://dbamowode.pl/pl/c/Filtry-narurowe/32< /a> .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2016, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o filtry narurowe to polecam zapoznać się z informacjami dostępnymi na chyba najbardziej znanym w sieci blogu o filtrach do wody http://www.filtry-do-wody.info/blog/. Wszystko tam jest od A do Z wypisane.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2017, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest tyle tego na rynku, że ja już osiwiałem. Panowie, potrzebuje konkretnej rady jaki zmiękczacz kupić na potrzeby 5 osobowej rodziny do Wrocława - woda średnio twarda domek jednorodzinny. Nie interesują mnie chińczyki - Denver i WaterMark. Chce coś pożądnego w dobrej cenie i najlepiej z długą gwarancją. Czekam na propozycje.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2017, 00:00

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie kup najlepiej magnetyzer od polskiego producenta. U mnie lepiej się sprawdził od zwykłego filtra na kran, ponieważ działał na wodę w całej instalacji, łącznie z c.o.

Ten post był edytowany przez brawurka dnia: 26 stycznia 2017, 00:01
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 stycznia 2017, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Weź przestań. Nie wierzę w żadne magnetyzery.. Pytałem o zmiękczacz a nie jakieś za przeproszeniem g*wno..

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2017, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę, że kolega konkretnie podchodzi do tematu i nazywa rzeczy po imieniu. Dobrze, dobrze. Jeśli chodzi o kompaktowe zmiękczacze wody (bo nie sądzę żebyś poszukiwał rozwiązania dwuczęściowego bo i po co?) to teraz na polski rynek weszła nowa marka - Ecoperla. Mają bardzo szeroki wachlarz urządzeń do uzdatniania wody. Kilka rozmiarów zmiękczaczy wody - można sobie bez problemu dopasować do potrzeb i twardości.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2017, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Na chwilę obecną według mnie, warte polecenia są 2 rodzaje zmiękczaczy, a mianowicie Hydro i Water Technic z lekkim wskazaniem na ten drugi :) Z rzeczy na które warto zwrócić uwagę: certyfikat ACS, najdłuższa gwarancja na polskim rynku, 4-cyklowa głowica sterująca up-flow, potrójne zabezpieczenie antyzalaniowe, żywica monosferyczna Lewatit S1567.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2017, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Potwierdzam to co napisał Monaco, widać, że doświadczony forumowicz. Mam znajomego, który nabył zmiękczacz wody Ecoperla Slimline CS 30. Taki jak ten tu:http://www.ultrafiltracja.pl/pl/p/Zmiekczacz- Ecoperla-Slimline-CS-30/567 no i też mnie namawia. Ponoć jest zachwycony. Nie zużywa mu ani dużo soli ani wody dzięki temu całemu systemowi Ecoperla Perfect System. Ja czytałem i słyszałem o tej marce same pozytywne opinie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2017, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy instalacji wodnej warto od razu pomyśleć o urządzeniach filtrujących. Ja podczas remontu ściągnąłem firmę http://gc2000.pl do zamontowania stacji zmiękczającej i sprawdza się doskonale.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 183

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >