Jaki zmiękczacz wody?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

24 lutego 2017, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy zmiękczaczu koniecznie patrzymy na głowicę i złoże. Głowica powinna być up-flow 4-cyklowa, ponieważ 2-cyklowe nie doczyszczają złoża, a po regeneracji woda może mieć słony smak, bo solanka się dobrze nie wypłukuje. Na razie na Polskim rynku tylko zmiękczacze Water Technic mają taką głowicę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 marca 2017, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam zmiękczacz ecowater ze sklepu osmoza. To już taki profesjonalny sprzęt, droższy, ale stwierdziliśmy, że jak inwestować to w coś dobrego z gwarancją na 10 lat i jeszcze okazyjnie filtr kuchenny dostaliśmy. Wszystko jest dokładnie na strone opisane, każdy produkt jasno przejrzyście się prezentuje, więc myślę, że warto zerknąć jak ktoś poszukuje zmiękczacza czy filtrów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 marca 2017, 22:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedawno instalowałem wkład węglowy zamawiany ze strony swatt.pl i się sprawdza rewelacyjnie. Wyciąga chlor ołów i inne tego typu przepyszne elementy jakie można w wodzie znaleźć. Już mi woda tak nie śmierdzi jak wcześniej, a koszt jednego tego typu filtra to jest coś koło 6 złotych u nich w sklepie internetowym.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2017, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetnie się sprawdza wkład do zmiękczania wody jaki kupowałem przez serwis swatt.pl. Woda totalnie inaczej zaczyna smakować odkąd ją zmiękczamy. Hurtownia ma generalnie dość duży i urozmaicony wybór można znaleźć różne wkłady do różnych instalacji, nie tylko do wody pitnej. Można śmiało do nich na maila pisać z zapytaniem o produkt, mają fachową obsługę.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2017, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Może coś z tych dostępnych w sklepie Instaltech24 : http://instaltech24.pl/pl/c/Uzdatniacze-wody/ 41 , produkty od nich mają bardzo dobrą opinię więc sądzę, że uzdatniacz także się sprawdzi. Ja przy budowie domu już nie jedno u nich zamówiłam i jak dotąd zero problemów, ze sprzętem od Instaltech.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2017, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym sobie podarował ten zmiękczacz i zainwestował w dystrybutor wody śląsk, z którego brałbym wodę do zastosowań, w których jest potrzebna miękka woda. Tak będzie chyba prościej i taniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2017, 20:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym poszukał na stronie swatt.pl. Hurtownię znam od niedawna, dostałem do nich namiar z polecenia znajomego który robi przy solarach. Duży wybór sprzętu instalatorskiego, w tym sporo filtrów do uzdatniania wody który mi są w pracy bardzo potrzebne. Póki co jestem po 2 zamówieniach i wszystko jest w porządku. Filtry takie jak w opisie na stronie, dostawa sprawna bez opóźnień.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2017, 20:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Korpusy do uzdatniania wody zdarza mi się od końcówki zeszłego roku zamawiać przez stronę swatt.pl. To hurtownia internetowa, sama firma to nie jest jakaś tajemnicza marka ale oddział Polskiej Ekologii, także firma z doświadczeniem sięgającym jeszcze tamtego wieku. Bazują na dobrych, klasowych produktów, bez chińskich tanich i nietrwałych zamienników.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2017, 22:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Trochę sznurkowych wkładów ostatnio zamawiałam przez stronę swatt.pl. Maja różne warianty, ja potrzebowałem modeli na 5 mikronów. Dobra cena, zwłaszcza że zamawiałem jako instalator więc załapałem się na specjalne, lepsze warunki niż jakbym w detalu kupował. Sprawny kontakt, od razu dostałem odp na mailu nie musiałem kilku dni czekać tak jak to często w innych hurtowniach ma miejsce.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2017, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Lubię kupować tego typu produkty przez portal swatt.pl. Dobrze prowadzona, dobrze wyposażona hurtownia internetowa. Mają w zasadzie każdy typ filtra od sznurkowych, przez węglowe, osadnikowe, piankowe a kończąc na magnetycznych. Także jeśli ktoś robi przy tego typu wodnych instalacjach to można tutaj znaleźć coś dla siebie. Fajna, czytelna strona, także stosunkowo szybko można dotrzeć do konkretnych wkładów.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >