Jaki żyrandol do salonu?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

6 kwietnia 2016, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawy i oryginalny, pasujący jedynie do wybranych aranżacji, ale to chyba oczywiste. Nie wszyscy mają nowoczesne pomieszczenia, aby to miało ręce i nogi, całość musi być perfekcyjnie dopasowana. Zgadzacie się?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2016, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Żyrandol trzeba dobrać z głową i gustem, jeśli nam takiego brakuje można zkierować się do firmy która przy zakupie doradzi, ja tak kupowałem w Eurostar naprawdę fachowa pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2016, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

No żyrandol musi być ładny warto dobrze poszkuać.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2016, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo piękne oświetlenie ma Galeria Limonka.pl i nie tylko ich dekoracje i zegary to ostatni krzyk designu. Idealnie nadaja się do każdego typu wnętrza, mnie osobiście zafascynowały lampy marki Vita Copenhagen Design wykonane z ptasich piór, które mogą być wiszące lub stojące, dla mnie są rewelacyjne.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2016, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

A musi być t koniecznie żyrandol? Powoli w nowoczesnych wnętrzach raczej się od niego odchodzi na rzecz oświetlenia typu LED,taśm czy halogenów,które w salonie przepięknie się prezentują.

www.Domartstyl.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2016, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się nie za bardzo podobają żyrandole. Postawiłam na oświetlenie punktowe oraz lampę podłogową.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2016, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj mam podobne zdanie i jeżeli chcemy aby nasz salon prezentował się elegancko i zarazem nowocześnie to także polecam postawić na oświetlenie punktowe plus jedną lub dwie lampy połogowe co zapewni bardzo fajny efekt.

www.Belle-Amelie.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2017, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie bardzo podobają się stylowe salony. Takie z komodami, z parkietem, z dużym wolno stojącym zegarem. Do tego pasowałoby oświetlenie http://porczela.pl/12-zyrandole-krysztalowe

Ten post był edytowany przez Havis dnia: 5 kwietnia 2017, 21:29
Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2017, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ekskluzywne oświetlenie do swojego mieszkania znalazłem na stronie Krudo.pl miła obsługa i bezpieczna przesyłka, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2017, 00:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak masz nowoczesny salon to polecam lampy Schuller. Wyglądają świetnie i dobrze rozprowadzają światło po pomieszczeniu tak że w każdym kącie jest jasno :) Widziałem tutaj w dobrej cenie https://studioswiatla.pl/ , mają też innych producentów więc na pewno coś dobierzesz :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19214 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 392

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >