Jaki żyrandol do salonu?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸

3 czerwca 2017, 04:42

Zgadzam sie: good 0 bad

wh0cd448054 buy advair on line furosemide nolvadex where to buy synthroid online

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2017, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto jest dostosować wielkość żyrandola, tudzież innej lampy wiszącej/sufitowej do metrażu pomieszczenia. W innym przypadku zastosowanie lampy o dużych wymiarach w wąskim i niskim salonie,np. wieloramiennego żyrandola będzie wyglądać karykaturalnie. W ofercie naszego sklepu na stronie mlamp.pl znajdą Państwo zarówno żyrandole klasyczne, na łańcuchu, plafony jak i lampy podłogowe czy ścienne. Lampy można dobrać według stylu, koloru czy kształtu, aby pasowały do aranżacji oraz były interesującą ozdobą wnętrza :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 czerwca 2017, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się nie do każdego pomieszczenia pasują często dość duże żyrandole. Ja tez zdecydowałam się na zakup w Jagodowym Kocie wiszącej lamy, na dodatek w każdej chwili mogę zmienić abażur na inny i będzie jak nowy, ale za sporo mniejsze pieniądze. Teraz będe u nich zamawiać też lampę do sypialni i pokoju córki, a te dzecięce to naprawdę sa śliczne, az się same oczy uśmiechają.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2017, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetne kinkiety sprzedaje Bercal. Może ktoś kojarzy ich sklep na Conrada? Duży lokal, jest tam tych modeli na miejscu do obejrzenia bardzo duża ilość. Też fajnie jest wszystko rozplanowane, także naprawdę można konkretne lampy sprawdzić w akcji, nie są nawalone jedna na drugą jak to w takich centrach oświetleniowych się zdarza. Polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2017, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo mi się podobają lampy podłogowe które na elektryczny.com sprzedają. Jedną taką lampę kupowałam ze dwa miesiące temu stąd i stoi w salonie, ale jeszcze do pokoju gościnnego by mi się coś takiego przydało i pewnie za jakiś czas zamówię, tylko muszę się jeszcze zdecydować co do modelu a mają ich tutaj sporo i trudno mi ostatecznie jakąś decyzję podjąć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lipca 2017, 21:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ładne lampy w różnym stylu, pasujące do wielu wnętrz urządzonych w różnych klimatach, znajdziecie na https://podsufitem.pl. Ja zamawiałam stamtąd w zasadzie chyba wszystkie możliwe lampy do domu :) Bardzo fajny sklep :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2017, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam u siebie mam wiszącą na kablu żarówkę i nie narzekam, całkiem fajnie to wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2017, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o żyrandol do salonu, to moim zdaniem wiele zależy od tego jaki styl preferujemy, jeśli klasyczny lub retro- warto szukać właśnie takiego typu zaczynając od dobrych sklepów internetowych.


www.AiddarMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2017, 01:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi podobają się designerskie i nowoczesne żyrandole z ledami.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2017, 19:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: joasia1987 napisał: Bardzo ładne lampy w różnym stylu, pasujące do wielu
wnętrz urządzonych w różnych klimatach, znajdziecie na
https://podsufitem.pl. Ja zamawiałam
stamtąd w zasadzie chyba wszystkie możliwe lampy do domu
:) Bardzo fajny sklep :)


Mają piękne lampy, potwierdzam :) Ja na razie jestem na etapie oglądania, bo remont się robi i patrząc na takie piękne elementy wyposażenia wnętrz, poprawiam sobie humor :D

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 221

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >