Jakich producentów automatyki wystrzegać się?

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

21 czerwca 2012, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Znasz już najlepszy portal nieruchomości? Oto on: studioogloszen.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lipca 2012, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

wystrzegać się trzeba niestety wszelakiej chińszczyzny. nie zrażony nie najlepszymi komentarzami w necie kupiłem Hato i w ciągu kilku miesięcy dołączyłem do zawiedzionych klientów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2012, 22:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałem nosa i z zakupu hato zrezygnowałem. A tak mi w jednym sklepie na siłę to chcieli wepchnąć... na szczęście się wystrzegam chińskich sprzętów tego typu i po prostu podziękowałem. Czytając wypowiedzi ludzi na różnych forach wiem, że dobrze zrobiłem.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2012, 20:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Waham się nad zakupem rolet i napędu do nich. Chcę zabezpieczyć dodatkowo okna. Mieszkam z rodziną w bloku na parterze. Co prawda osiedle jest strzeżone, ale wiadomo jak to jest... jakiej firmy napędy do rolet byście polecili? W jakich cenach najczęściej można coś takiego kupić?

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2012, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie kupuj chińszczyzny bo się zdziwisz... lepiej przy zakupie wyłożyć trochę więcej kasy a mieć później spokój i pewność ze nic się nie zatnie nie zepsuje itp. Kolega kupił sobie napęd Hato do bramy wjazdowej i po tygodniu nie wjechał już do domu. musiał się nieźle nagimnastykować żeby się udało...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2012, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ktoś chce mieć coś przejściowego na chwilę to chińszczyzna jest ok. W innym przypadku należy wybierać tylko czołowe marki np: Nice, Somfy.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2012, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Napęd na chwile? No ok... gdyby kosztował np 10 zł... napęd to coś co trzeba kupować z głową. Ja niestety nie zaglądałem przed tą inwestycją do sieci i złapałem sie na Hato. Niestety również zawiodłem się na nim. Zacinał się aż wkońcu po uwaga, całym miesiącu przestał działać. Straszne.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2013, 17:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam montowałeś napęd, czy ktoś Ci montował?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2013, 00:25

Zgadzam sie: good 0 bad

W firmie mam Nice a w domu FAAC, pierwsza chodzi od 10 lat bez problemów FAAC jest nowy do garażu i bramy i póki co też dobrze chodzi.

Na chińskie bym się nie zdecydował, a co jak Ci się zacznie zamykać jak będziesz wjeżdżał a czujki nie zadziałają? Szkoda kasy na chińczyka, przez 10 lat bezaawaryjnej pracy myślę że już ze 4 chińczyki by umarły u mnie.

Waldemar

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2014, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik KOSTEK24 napisał: Ja dalej podtrzymuje się pod firma FACC kolejny raz mnie
nie zawiodła nie reklamuje broń Boże ale jestem po prostu
zadowolony

Będę musiał sprawdzić tą firmę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Przydomowa oczyszczalnia Liczba postów: 50 Grupa: Inteligentn... my oferujemy przebudowę szamba na oczyszczalnie ścieków. Zapraszamy po więcej informacji na stronie: [url]https://www.oczyszczalnieprzydomowe -szamba.pl/przebudo...
  • Projekt domu Liczba postów: 68 Grupa: Inteligentn... Myślę, że jednym z fajniejszych elementów inteligentnego domu jest oświetlenie.
  • uchwyty meblowe wpuszczane Liczba postów: 14 Grupa: Inteligentn... Użytkownik Isiek napisał: Ile osób tyle opinii. W poprzednich kuchniach miałam uchwyty i marzyłam o frezach. W tym mieszkaniu spełniłam marzenie. Jestem bardzo....
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19172 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 459

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >