Jakich taśm używacie do malowania

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

2 listopada 2009, 09:02

Zgadzam sie: good 0 bad

jestem dopiero zaczynającym malażem i mam pytanie?

czy używacie taśm malarskich

a jeśli tak to jakich

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2009, 23:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Owszem, ja używam, to dość przydatny materiał przy takich pracach. Co nieco napisałem o tym na blogu w kategorii "Malowanie"

Ten post był edytowany przez robertb dnia: 4 kwietnia 2011, 01:14
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 listopada 2009, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

według tego blogu to widze że używa sie taśmy żółtej jako pomocniczej a tej niebieskiej jako taśmy do malowania i mam rozumieć że to dwie podstawowe taśmy.

A są jeszcze jakies inne bo tej żółtej już używałem i nie jest to taśma rewelacyjna, natomiast niebieskiej jeszcze nie ale sprawdze ja

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2009, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Rodzajów taśm jest dużo, zależy do czego się używa. Moim zdaniem jednak te dwie w zupełności wystarczają przy pracach remontowych. Należy zwrócić tylko uwagę by kleić na czyste powierzchnie i pilnować czasu ich obecności. O ile ze szkła czy plastiku taśma czy resztki kleju schodzą bez większego problemu, o tyle z chropowatych powierzchni niekoniecznie. Mycie pozostałości po zbyt długim "pobycie" taśmy może być męczące..

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2009, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

zastosowałem tą niebieską taśme o któej pan wspomniał i jest naprawde rewelacyjna dziekuje za pomoc

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 listopada 2009, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Cieszę się, że mogłem pomóc. Zapraszam do zaglądania na mój blog, może przyda się jeszcze jakaś porada :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2011, 01:48

Zgadzam sie: good 0 bad

oczywiście, że są jeszcze inne taśmy. polecam taśmy do krzywizn którymi fajnie okleisz łuki i inne krzywizny, ciekawą rzeczą są też taśmy klin line z membraną do oddzielania kolorów. poszukaj produktu dla siebie na tej stronce:
www.mocnetasmy.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2011, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również zawsze uzywałem żółtej, o niebieskiej pierwsze słyszę - ale zajrzę na bloga, cenna uwaga.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2011, 23:46

Zgadzam sie: good 0 bad

ja polecam niebieska tasme z fluggera, swietnie sie sprawdza i łątwo odkleja nie zostawiając zadnych sladow po kleju (co jest dosc uporczywe zwłaszcza na oknach)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2011, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

zgadzam się z mario_kruk, wiele razy używałem tej niebieskiej z fluggera i jak dotąd zawsze się sprawdzała

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 358

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >