Jakie biurko pod komputer?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

24 lutego 2013, 23:19

Zgadzam sie: good 0 bad

z 3 miesiące temu kupiłem takie krzesło: http://www.tanie-meble-biurowe.com/mirage-extra-z-mechanizme m-tilt-m/ jest bardzo wygodne i funkcjonalne, no i wygląda całkiem designersko :D ale krzesło to tylko połowa sukcesu, należy również zakupić odpowiednie biurko - sam spędzam przed kompem z 10 godzin dziennie, ogólnie w przepisach BHP jaka jest ergonomiczna pozycja przed komputerem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 marca 2013, 17:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli masz dużo miejsca, to proponuję biurko,które sam sobie ostatnio sprawiłem do biura. Opus wydaje mi się rozsądnym połączeniem klasycznego wyglądu w nowoczesnym wydaniu. Myślę, że może się podobać;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2013, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

a może stolik pod komputer? jeśli przy nim własnie pracujesz to ja polecam model: http://www.tanie-meble-biurowe.com/stolik-komputerowy-jota/

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2013, 22:40

Zgadzam sie: good 0 bad

nooo co jak co, ale biurko pod komputer to ważna sprawa, bo patrząc na to ile godzin dziennie spędzamy przed komputerem - warto zadbać o komfort pracy :) ja mam dość proste, ale funkcjonalne biurko Ergo Expert i naprawdę nie mam na co narzekać

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2013, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

zależy jaką pracę wykonujesz i ile miejsca jest ci potrzebne oczywiście, u mnie takie biurko w zupełności by wystarczyło, zobacz http://www.bydgoskiemeble.pl/produkt/typ-32-biurko-3s-prawe/ kategoria/biurka

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2013, 18:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Te biurko co Więcławski wysłal wydaje sie bardzo funkcjonalne, a i wyglad ma calkiem ciekawy.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2013, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

wybrałem to z bydgoskich mebli, bo wydaje mi się, że będzie wszędzie pasowało, tylko jeśli ktoś potrzebuje więcej miejsca, to radziłbym raczej jakiś dobry szeroki stół dać

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2013, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie dobry wybor, bo rzeczywiscie bydgoskie sa uniwersalnymi meblami. W mojej miejscowosci ostatnio widzialem takie biurko i jest naprawde ladne.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2013, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem musi być przede wszystkim duże. Miałam kiedyś małe, zgrabne biureczko, ale się nie mogłam odnaleźć pracując na nim, przytłaczał mnie brak przestrzeni.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2013, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgodze sie z tym. Ja przez 5 lat mialem biurko, w ktorym zawsze bylo za malo miejsca. Moim marzeniem bylo biurko narozne z duza iloscia szafek. Jednak duze buirko to ogromna wygoda.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >