Jakie drzwi drewniane

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

10 stycznia 2011, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowałam się na drzwi drewniane do domu i zapłaciłam 1400,00 zł. To było jakieś 5 lat temu. Nie żałuję zakupu - są solidne i dobrze wyglądają




_________________________
solidne zamki i drzwi dla ochrony domu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 stycznia 2011, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

W zależności od gatunku drewna i kilku innych parametrów mogą być różne ceny. Najtańsze są drzwi sosnowe, nieco droższy jest dąb a najwięcej zapłacisz za drewno egzotyczne. Podsyłam link w którym znajdziesz ceny drzwi drewnianych

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lutego 2011, 19:24

Zgadzam sie: good 0 bad

kolego jeśli chcesz kupić drzwi renomowanej firmy to licz się że za kompletną sztukę zapłacisz od 1500zł do 2500zł. Nie radzę kupować od podwórkowego stolarza.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2011, 05:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

można kupić taniej dobre drzwi. Porta w sztucznej okleinie to około 1.100 zł z montażem w naturalnej 500-600 zł więcej.
Moim zdaniem warto na nie zwrócić uwagę.

Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 czerwca 2011, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy jakie drzwi chcesz kupić czy wewnętrzne czy zewnętrzne. Ceny pierwszych to kilkaset złotych, zewnętrznych ok. 1000, a antywłamaniowe to już kilka tysięcy (wszystko zależy od firmy i miliona parametrów;)). Trzeba wybierać z głową i zastanowić się na czym nam naprawdę zależy - na bezpieczeństwie, wygladzie, izolacji cieplnej, tłumieniu hałasów etc. Ja mam w domu drzwi antywłamaniowe z pol-skone od kilku lat i z tego co pamiętam kosztowały ok. 2000 zł. Trochę zainwestowałem ale było warto.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 czerwca 2012, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam drzwi drewniane w zakładzie stolarskim Cichocki - www.stolarniacichocki.pl drzwi, podłogi, schody itd. na wymiar wedle życzenia klienta. pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2012, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawie każdy producent drzwi wykonuje je również jako drewniane. Proponuje skorzystać z oferty tych bardziej znanych/renomowanych-większe szanse na bezproblemową eksploatację.
Ceny są bardzo róże. Zależą np. od jakości, gatunku drewna, grubości, rozmiaru skrzydła. Przy zakupie warto zwrócić uwagę co wchodzi w skład zestawu, bo niektóre akcesoria są dość drogie.
Drzwi wewnętrzne:http://megastore.pl/0,6452,Drzwi.html?

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2012, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o drzwi drewniane do domu,to polecam Orion firmy Erbesp. Cenowo nie są drogie,ale jakości solidność na wysokim poziomie.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2013, 18:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się przekonałem do drzwi drewnianych firmy Lizurej, także polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2013, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

według mnie warto zastanowić się nie tylko nad materiałem drzwi, ale również nad sposobem otwierania, słyszałem, że coraz większą popularnością cieszą się drzwi przesuwane, które zajmują mniej powierzchni, w szczególności polecane są do małych mieszkań, niestety mi osobiście nie podoba się ich cena, bo jak dla mnie są nieco za drogie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 872 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...
  • ekskluzywne okna aluminiowe Liczba postów: 27 Grupa: Montujemy o... W takim razie musisz zapoznać się z ofertą producenta okien aluminiowych ze strony: http://www.reynaers.pl/ . Mają dobre jakościowo okna o nowoczesnym wyglądzie...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 305 Grupa: Montujemy o... Warto przeczytać https://www.css.biz.pl/okna-plastikowe-s zczecin/
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 488 Grupa: Montujemy o... Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze odpowiednich rozwiązań stolarskich, to możesz skontaktować się z WikDoor u których znajdziecie drzwi limanowa.....
  • Montaż okien Liczba postów: 78 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 133

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >