Jakie drzwi zewnętrzne?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

21 października 2008, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Skąd i jakie macie drzwi zewnetrzne? ile za nie zapłaciliście? okolice Łodzi od strony Zgierza. mile widziane zdjęcia:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lipca 2009, 01:55

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam u siebie takie stare drzwi drewniane z listewek nie wypaczyły się tylko dlatego bo leżały na magazynie parę lat i zdążyły porządnie wyschnąć zwykłe płaskie nic specjalnego. Jeśli maiłbym komuś coś polecić to dwie firmy CAL albo Porta fajne drewniane drzwi o mieszanej konstrukcji drewno płyta + ocieplenie w środku. jedyny wymóg to zadaszenie takie ze po otwarciu nadal drzwi są pod dachem ale tego wymaga każdy producent drzwi drewnianych. wzory można obejrzeć na stroni producenta albo w punktach diealerskich.

pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lipca 2009, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz w łódzkim komforcie została wprowadzona sprzedaż drzwi, warto się przejść, bo jest w czym wybierać i niedrogo mają. Nawet jak czegoś zabraknie to nie ma problemu z zamówieniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2009, 23:51

Zgadzam sie: good 0 bad

kwestia co to za towar ja ostatnio widziałem zewnętrzne drzwi w Tesco w życiu bym ich nie kupił blacha pokryta laminatem w środku pianka albo się rozkleją albo się rozlecą kosztują 800 zł i nazywają się antywłamaniowe akurat. Na drzwiach zwłaszcza wejściowych nie ma co za bardzo oszczędzać bo potem można gorzko płakać lepiej zapłacić więcej kupić solidne drzwi i mieć święty spokój raz a na zawsze.
Kupujesz u diealera drzwi i masz z montażem Vat-em 7% i gwarancją na montaż i towar. A w Łodzi akurat jest kilku fajnych dielaerów Porty nie wiem jak z Cal-em ale coś się pewnie znajdzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2009, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz, są drzwi i drzwi. Jak ktoś oczekuje porządnych drzwi, które mają klasę antywłamaniową, które nie będą się wypaczały, a kupują hipermarketową markę albo drogie przereklamowane badziewie, no to gratulacje. Potem dziwi się, że drzwi przepuszczają zimno, zero izolacji akustycznej, można je otworzyć nożem stołowym, albo nie domykają sie (wypaczone). Niestety, za porządne drzwi trzeba zapłacić. Tu zgadzam się z przedmówcą. Sam mam Portę już 3 rok. Drzwi są pod daszkiem, nie pada na nie deszcze, ale za to od 14 są na słońcu (południowy zachód). Nic się z nimi nie dzieje, wyglądają może nie jak nowe, ale nie widać śladów zużycia. Dodam, że mam małe uszkodzenie. Jak sie budowałem, wstawiłem już oknaa i drzwi i miałem próbę włamania. Złodzieje próbowali je wyważyć (ślady na drzwiach przy zawiasach i na dole) i wyważyć zamek (delikatnie uszkodzenie drzwi przy zamku). Nie udało im się.Nie wiem, czy coś ich spłoszyło, czy dali sobie spokój. Drzwi wytrzymały. Tylko... Okno balkonowe nie wytrzymało.... Fragment działki gdzie było to okno miałem ogrodzony i pies był tam zamknięty. Psa uspali, okno wybili. Na szczęście było mało szkód. Ale nauczka jest.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lipca 2009, 02:12

Zgadzam sie: good 0 bad

i wytrzymały najtańsze nie były ~3.200 z montażem może nawet więcej ale listwa metalowa na drewnianej ościeżnicy wystarczyła na nich szkoda tylko że przez balkon weszli no ale cóż antywłamaniowe okna kosztują majątek.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2009, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

benjamin
A jaki to dokładnie był model jeśli pamiętasz? Szukam czegoś możliwie wytrzymałego do 3000zł, wiem jakie są realia, jak złodziej chce to i tak wejdzie do domu, ale żeby zajęło mu to maksymalnie dużo czasu i wymagało sporych umiejętności... Z góry thx za odpowiedź

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2009, 22:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Porta zewnetrzne drzwi drewniane ma w dwoch modelach Wroclaw i Gdynia z czego z tych dwoch medli tansze sa te pierwsze grubsze te drugie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2009, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik m_kwiecien napisał: kwestia co to za towar ja ostatnio widziałem zewnętrzne drzwi w Tesco w życiu bym ich nie kupił blacha pokryta laminatem w środku pianka albo się rozkleją albo się rozlecą kosztują 800 zł i nazywają się antywłamaniowe akurat. ...
Oferta Komfortu realizowana jest na specjalne zamówienie klienta. Także dostaniesz takie drzwi jakie ci najbardziej odpowiadają. A że Porta współpracuje z Komfortem to wiadomo, żadnego badziewia tam nie znajdziesz.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2009, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy na jakich drzwiach zewnętrznych Ci zależy. Jeśli chodzi o drzwi drewniane ciekawą ofertę ma Stolbud Włoszczowa. Nie są stylistycznie krzykliwe a ciekawe. Polecam stronę internetową firmy. Tam znajdziesz pełną ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 872 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...
  • ekskluzywne okna aluminiowe Liczba postów: 27 Grupa: Montujemy o... W takim razie musisz zapoznać się z ofertą producenta okien aluminiowych ze strony: http://www.reynaers.pl/ . Mają dobre jakościowo okna o nowoczesnym wyglądzie...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 305 Grupa: Montujemy o... Warto przeczytać https://www.css.biz.pl/okna-plastikowe-s zczecin/
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 488 Grupa: Montujemy o... Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze odpowiednich rozwiązań stolarskich, to możesz skontaktować się z WikDoor u których znajdziecie drzwi limanowa.....
  • Montaż okien Liczba postów: 78 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 174

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >