Jakie drzwi zewnętrzne?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

24 kwietnia 2014, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja musiłam dość szybko załatwić montaż drzwi zewnętrznych, z wyborem odpowiednich drzwi pomogli mi www.assko.pl, mają tam spory wybór znanych producentów ( rózny materiał, wykończenie, wzornictwo )Szybki montaż, oraz kilka cennych wskazówek przy wyborze drzwi zewnętrznych – dla osoby ,która totalnie nie zna się na tego typu sprawach ,polecam kontakt i współpracę z sprawdzoną firmą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2014, 20:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie lepiej było zamówić drzwi od razu z usługą montażu? Mogłaś ominąć VAT z 23% na 8% jako usługa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2014, 01:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja że tak powiem odziedziczyłem drzwi po poprzednich lokatorach. A że zima była, to wiało jak z Syberii, Kasę miałem tylko na remont kuchni, więc sobie musiałem radzić. Dla radzących sobie równie partyzancko jak ja mogę polecić uszczelki, tylko muszą byc dopasowane. Tzn, trzeba znaleźć odpowiedni profil. Tu jest spory wybór, przynjamniej mi się udało dopsaować http://www.larkis.pl. Rodzinne gremialne przeziębienia nam się skończyły ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2014, 19:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ehhh widzę już 3 post z tym linkiem więc zapewne to jakaś reklama uszczelek znowu przypałętała się na forum.
Uszczelki zazwyczaj są przesyłane do dystrybutorów / sklepów w małym zapasie na wypadek zgubienia ich na montażu, uszkodzenia lub czegokolwiek. Można określić jakie są to drzwi, bo często mają wbite logo producenta. Łatwiej iść do sklepu z kawałkiem uszczelki z drzwi i poprosić o dopasowanie. Często gęsto takie uszczelki w sklepie z drzwiami rozdawane są za darmo.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2014, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

ja niestety chcialem zaoszczedzic i kupilem jakies tanie drzwi. Z czasem okazaly sie nieszczelne, a wymienic ich nie moglem wiec uszczelnilem je uszczelka z http://www.agro-hurt.pl/uszczelki-do-drzwi-i- okien. Teraz jest o wiele lepiej, ale juz kazdego przestrzegam przed proba zaoszczedzenia na drzwiach

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 maja 2014, 19:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy Wy na prawdę nie macie co reklamować? Drzwi za 500zł z marketu nie naprawicie uszczelką tak samo jak nie zbawicie ją świata. Tyle w temacie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 czerwca 2014, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Uszczelki, hmm uszczelki, aż mi do głowy przyszło pytanie - jak dobrze uszczelnić drzwi na strych, niestety wydaje mi się że się już starzeją i czasami same się potrafią nawet otworzyć, ale to inna sprawa - czuć że są dosyć nieszczelne.

PS. @theme nie baw się w walkę z wiatrakami - to nie ma sensu.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2014, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

drzwi musza byc dobrze dopasowane i miec dobre zamki. Ja niestety przejechalem sie na zamku, bo drzwi idealnie sie wpasowaly i sa pod tym wzgledem idealne. No i niedawno http://www.pogotowie-zamkowe-wroclaw.pl/wymia na-zamkow.html wymieniali mi zamki na inne bo te 'od producenta' byly do niczego

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2014, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Bazylian - kilka pytań:
Z czego są drzwi na strych?
Drewno czy stal?
To są drzwi zewnętrzne (wewnątrzklatkowe) czy wewnętrzne?
Czym wypełnione
Czy mają próg?
Czy na strychu jest wentylacja lub jakieś dziury którymi może zrobić się cug z dołem?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2014, 20:51

Zgadzam sie: good 0 bad

- drewno lub coś drewnopodobnego, na pewno coś taniego ( niestety nie dane jest mi pamiętać czasu ich zakupu)
- wewnętrzne chyba - nie wiem jak to rozpoznać ( jest to dom rodzinny na wsi)
- nie mam zielonego pojęcia czym są wypełnione
- coś niby jest, ale czy to próg czy to coś innego nie mam pojęcia ( zdjęcie zrobić? )
- Oj na pewno nie jedna dziura w dachu i pewnie jakieś otwory gdzieś inne też są.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście, że drzwi przesuwne :)https://debesto.com/pl/rankingi/rankin g-okien-trzyszybowych-najlepsze-okna-ene rg...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >