Jakie drzwi zewnetrzne wybrać?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

19 grudnia 2017, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Znaczy się chcesz powiedzieć, że w firmie nie macie drzwi od Wikędu i nimi
nie handlujesz? Czasami odnosze wrażenie, że wraz z Theme zachwalacie ich
drzwi. I bardzo często wspólnie piszecie.
Może byś napisał co rozumiesz przez "psucie klimatu" bo jakoś nie bardzo
to rozumiem. I nadal nie wiem co było "dramatem" w moim poprzednim poście,
w którym prostowałem błędne informacje podawane przez Theme. Twoim zdaniem
podawanie błędnych informacji przez Theme było ok, nie było "dramatem" ale
moje sprostowanie to już tak?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 grudnia 2017, 23:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Czytam, czytam i nie wiem o co wam chodzi. Błędnych informacji też nie znalazłem. Chyba się pogubiliście w swoich racjach. Wrzućcie na luz, tyle wam powiem. Jeżeli ktoś nie ma w swojej ofercie danego producenta, nie zna go. U nas mamy parę zewnętrznych. Ja zajmuję się wewnętrznymi i nie jestem w stanie dyskutować na zaawansowanym poziomie o nawet tych firmach, które są w naszym punkcie. Z wewnętrznych wiele mogę powiedzieć o Polskone, Porta, Erkado, Stolpaw. Jeżdżę na szkolenia, znam je. Byłem na nie jednym montażu, znam je. O innych typu Dre nie wypowiem się o normach, jak one się sprawują w praktyce.

Z zewnętrznych jest u nas Wiked, jest też Cal, Stolpaw, Porta, Erkado, Urzędowski. Coś o nich wiem. O Mikea to wiem tyle, ile w tym wątku

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?177278-Drzwi-MIKEA

Tylko nie znam tej firmy, nie mogę jednoznacznie stwierdzić o tych drzwiach i podejściu tej firmy.

Wrzućcie na luz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 grudnia 2017, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Porek456 - ja Mazwoja znam osobiście i od jakiegoś czasu nawet współpracują nasze firmy (znaczy się moja firma i firma gdzie pracuje Kolega). Ciebie nie znam i liczę że jak spotkamy się na jakimś szkoleniu czy spotkaniu branżowym to sobie porozmawiamy w 4 oczy i wymienimy się opiniami na temat technologii w drzwiach. To co dla Ciebie jest dobre dla mnie nie jest. Każdy ma inny punkt widzenia.

A co do dramatów i innych średnio sympatycznych historii na forum to jak radzi Kolega wyżej - dajmy sobie na luz. Dzisiaj wigilia i zakopmy ten niesmaczny topór póki nie ma przymrozków, bo później ciężko będzie kopać ;).

P.S. przez tą upierdliwość i arogancję na forach pojechałem zobaczyć drzwi Mikea aby zobaczyć czy się tak pysznicie na forach czy na prawdę robicie drzwi. Mogę skromnie powiedzieć że są OK. Cena do jakości odpowiednia. Może kiedyś przyjdzie mi je zamontować to napiszę coś więcej. No i liczę że te skargi z linku jaki jest wyżej to jakaś stara historia z początków produkcji.

P.S. nr 2 - wszystkiego dobrego na święta ;).

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2018, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiśniowski? Słyszałeś? Jak dla mnie bezkonkurencyjna firma, polecam :D Co do tego, gdzie można kupić, to chociażby rzeszowski RES DOM: www.res-dom.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2018, 17:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez przesady Patrycja - od razu bezkonkurencyjna. A co powiesz o drzwiach firm takich jak Mar-Tom, KMT, Wikęd, Stolpaw, CAL, Doorsy, Hormann (dobry ale drogi od pieruna), Urzędowski, Porta. Można by tak jeszcze powymieniać kilku producentów. Między innymi tych ja mam aktualnie w ofercie i wiem co potrafią. Wiśniowski też robi swoją robotę należycie ale konkurencja jest i dobrze. Dzięki temu wszystkie te firmy rozwijają się dzięki swojej konkurencyjności.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lipca 2018, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej takie, które dobrze zabezpieczą dom przed włamaniem, muszą więc być mocne.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2018, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik madejski napisał: Najlepiej takie, które dobrze zabezpieczą dom przed
włamaniem, muszą więc być mocne.


Zależy ile kto ma na wydanie. Bo do mnie często trafiają Klienci, którzy chcą dobre, mocne, solidne drzwi antywłamaniowe ale za rozsądną cenę - czytaj max 2000zł i to najlepiej jeszcze z montażem :). No nie da się tak. Albo coś kosztuje 4-5 a nawet i 6 tysiecy złotych i są to drzwi antywłamaniowe, gdzie na prawdę złodziej musi się napocić aby wejść do domu. Albo są to drzwi, które spełniają inne zadania, jak izolacja termiczna czy akustyczna + zapewniają bezpieczeństwo domownikom. Takie drzwi można mieć w w/w pieniądzach. Np. Herse z Erkado czy Optimal z Mar-Tomu. Te drzwi dobrze odizolują wnętrze mieszkania od reszty bloku i zapewnią komfort bezpieczeństwa, ale nie są to drzwi stricte antywłamaniowe, jak 99% drzwi na rynku które chełpią się takim mianem. Takich drzwi jest tak na prawdę garstka i kosztują jak pisałem od 4 -6 tysięcy w górę. Tak, w górę bo nie ma problemu znaleźć takie konstrukcje i za 10 i za 15 tysięcy.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2018, 08:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o uszczelki szczotkowe do drzwi, to ja mogę zaproponować takie:
http://www.tesa.pl/konsument/tesamoll-uszczelka-szczotkowa-d o-drzwi-comfort.html
Używam ich od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że dobrze spełniają swoją rolę.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2018, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do pomiaru i montażu drzwi to współpracowałem z firmą www.cerchem.com.pl która rzetelnie wywiązała się z realizacji zlecenia. Nowoczesne narzędzia pomiarowe i zgrana ekipa montażowa.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2020, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepiej będzie wybierać polskie drzwi zewnętrzne, na https://lukardrzwi.pl można znaleźć ich całkiem sporo. Trzeb wspierać polskich producentów, poza tym sądzę, że ich jakość będzie lepsza po prostu. My wzięliśmy drzwi stalowe pasywne w antracytowym kolorze. Wyglądają mega.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 21 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 872 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...
  • ekskluzywne okna aluminiowe Liczba postów: 27 Grupa: Montujemy o... W takim razie musisz zapoznać się z ofertą producenta okien aluminiowych ze strony: http://www.reynaers.pl/ . Mają dobre jakościowo okna o nowoczesnym wyglądzie...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 305 Grupa: Montujemy o... Warto przeczytać https://www.css.biz.pl/okna-plastikowe-s zczecin/
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 488 Grupa: Montujemy o... Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze odpowiednich rozwiązań stolarskich, to możesz skontaktować się z WikDoor u których znajdziecie drzwi limanowa.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >