Jakie farby do wnętrz?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

6 sierpnia 2015, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór farby jest kluczowym zadanie, ale też należy pamietać, że odpowiednie narzędzia malarskie są również połową sukcesu.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 15:38
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2015, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak meble to polecam sobie zajrzeć tutaj. http://www.rabatybudowlane.pl/oferta/krakow/1154,kupon-rabat owy-o-wartosci-100zl-za-jedyne-10zl-na-panele-3d-przy-zakupi e-powyzej-2000zl-w-firmie-kraina-farb mają mega fajną ofertę, a te ich farby 3d są naprawdę zjawiskowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 września 2015, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Mieliście styczność z farbami Dialcolor koncernu Trimetal ? Warte swojej ceny?

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 15:39
Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2015, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Dekoral lepiej się opłaci a jakość rzeczywiście ta sama. Dulux ma trochę inne kolory niż na próbnikach

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2015, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Tikkurila ma bardzo fajne rodzaje farb, dobrze się malują, kolory są trwałe, dodatkowo są wydajne. Możecie sobie zerknąć na http://grafitolkusz.pl

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 22:51
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 stycznia 2016, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

A co możecie powiedzieć o palecie kolorów ze Śnieżki? Bo wg opinii wielu osób,jest ona bardzo dobrej jakości,ma fajne,ciekawe barwy,odcienie oraz jest przy tym w rozsądnej cenie. Jakie jest Wasze zdanie?

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2016, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Podstawą w malowaniu to dobre akcesoria malarskie. Mój teśc jak jezdził z nami do sklepów to zawsze nakupował takiego badziewia że potem to sie mściło. Teraz zamawiamy wszystko przez internet i mamy gotowe.http://www.ciechanowski.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2016, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Oprócz samych farb do wnętrz,polecam również zastanowić się nad nanopowłoką,wtedy mamy pewność,że nasze ściany nie będą się brudzić,szczegóły znajdziecie na www.HaDwao.net

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2016, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Nanopowłoka to fajne rozwiązanie, ale podstawą jest jednak dobra farba, która najpierw stworzy tę piękną powierzchnię na ścianach. Np. Śnieżka ma sporą ofertę fajnych farb, można spokojnie sobie coś wybrać w różnym przedziale cenowym.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2016, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w końcu zdecydowałam się na duluxa. Miał najlepsze odcienie według mnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6399 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.
  • Farby Liczba postów: 15 Grupa: Wykańczamy... Takich sklepów jak wrzuciliście, czyli sklepów oferujących dosłownie wszystko - jest cała masa. Teoretycznie wygląda to fajnie, bo masz wszystko w 1 miejscu, al...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 157

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >