Jakie farby do wnętrz?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

22 grudnia 2016, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

osobiście polecam Śnieżkę, dobrze kryje, fajne kolory, pomalowałem nią bloktherm in i bardzo dobrze się trzyma.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 grudnia 2016, 19:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Śnieżka zawsze miała dobre farby i w spoko cenie. Jak dla mnie dobre połączenie jakości do ceny. Lubię tę serię barwy natury, podobają mi się kolory.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2016, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Słuchajcie, a czy ktoś z was malował śnieżką, białą jakąś bardzo dużą powierzechnię? Muszę taką farbę wybrać, śnieżka cenowo się opłaca. Tylko którą wybrać? Tam kilka białych rodzajów jest. Podłoże – golband.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 stycznia 2017, 22:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale kilka rodzajów białej farby dokładniej pod jakim względem ???

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2017, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Cenowo farby Śnieżka są naprawdę bardzo atrakcyjne i przyznam, że nie zawodzą również jeżeli chodzi o jakość, kolor jest bardzo ładny i dobrze się rozprowadza, w szczególności biały, więc polecam.


www.1001narzedzi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2017, 21:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik warzechus napisał: Słuchajcie, a czy ktoś z was malował śnieżką, białą
jakąś bardzo dużą powierzechnię? Muszę taką farbę
wybrać, śnieżka cenowo się opłaca. Tylko którą
wybrać? Tam kilka białych rodzajów jest. Podłoże –
golband.


Dużo moich znajomych malowało śnieżką eko. Cenowo okej, do dużych powierzchni w sam raz bo niweluje też nierówności tynku, który jak wiadomo nigdy doskonały nie jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2017, 08:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mogę pochwalić tą serię farb Śnieżki, nie dość że jest bardzo trwała, dobrze się rozprowadza to w dodatku cenowo również prezentuje się bardzo ciekawie, mowa oczywiście o białej typu Eko z zielonym jabłuszkiem.


www.BestKomin.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2017, 22:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz malowaliśmy farbą Magnat Sypialnia Pokój Dziecka. Ufamy Magnatowi bo to sprawdzona farba. Do tego ta ma funkcję oczyszczania powietrza, więc to duży plus.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2017, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Czytałam o tej farbie. Kolorów tez sporo do wyboru ,więc teraz pomalujemy i naszą sypialnie i pokój córki taka farbą. jeżeli można dzieki niej wyeliminować szkodliwe substancje to warto spróbować.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2017, 01:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,

biel kojarzy się z prestiżem, elegancją oraz czystością. Farba Śnieżka Eko to bardzo dobre rozwiązanie przeznaczone do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Daje matowe, śnieżnobiałe i pozwalające „oddychać ścianom” powłoki. Nie powoduje podrażnień, jest przyjazna dla alergików oraz osób szczególnie wrażliwych, co potwierdziły badania wykonane przez Zakład Alergologii Klinicznej i Środowiskowej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6399 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.
  • Farby Liczba postów: 15 Grupa: Wykańczamy... Takich sklepów jak wrzuciliście, czyli sklepów oferujących dosłownie wszystko - jest cała masa. Teoretycznie wygląda to fajnie, bo masz wszystko w 1 miejscu, al...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 245

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >