Jakie krzesła do jadalni?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

12 października 2016, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejsze jest to aby krzesła były wygodne i prezentowały wysoką jakość wykonania, posłużyły nam przez lata, od tego należy zacząć. Teraz w sklepach internetowych znajdziesz ciekawe promocje i rabaty, warto zerknąć.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 października 2016, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się podobają bardzo te krzesła,decomania.pl/pl/p/Krzeslo-D2-Norden-DSW-biale/78400 do takich właśnie potrzebne jest odpowiednie wnętrze, raczej jasne, z dodatkami drewnianymi, ale uważam, ze są genialne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 listopada 2016, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie mój styl i wygląda mi to na plastik, ale co się komu podoba, to jego. Moje krzesła są tapicerowane z Ola Mebluje, zresztą stół również, piekny drewniany komplet w klasycznym stylu, który wspaniale wpisał się w stylizację mojej jadalni.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2016, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam krzesła tapicerowane. Kupiłam je tutaj www.domartstyl.pl Solidne, duży wybór materiałów łatwo czyszczących oraz nie długi czas oczekiwania na realizację.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2016, 08:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem wszystko zależy od tego co kto lubi i w jakim stylu jest pomieszczenie urządzone. W nasz jadalni panuje drewno, a to dlatego, że mam jeszcze po babci piękny stół z bukowego drewna, do którego to dobieramy pozostałe meble. Wczoraj znalazłam w Flori Meble idealne krzesła, no dosłownie jakby tworzyły jeden komplet. Piękne, dokładnie takich szukałam, tylko zmienią nam kolor tapicerki, już nie mogę się doczekać aby móc je ustawić przy tym naszym stole.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 listopada 2016, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się podobają proste, biało drewniane krzesła. Takie w stylu skandynawskim.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2016, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepiej kupić komplet mebli do jadalni, czyli stół i krzesła, a co do tego jakie, to już zależy od indywidualnych upodobań - mi najbardziej podobają się nowoczesne meble, o minimalistycznym stylu. Zerknijcie na te komplety stołów z krzesłami http://www.edinos.pl/meble/stoly/stoly-z-krze slami - są eleganckie i estetyczne, świetnie nadają się do nowocześniejszych wnętrz.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2016, 08:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak stylowe to ja polecam Krzesła Poznań . Miałam duży dylemat ze względu na szeroki asortyment, ale nie żałuję bo krzesła są przepiękne a siedzenie na nich to czysta przyjemność.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2017, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, ja za kilka miesięcy biorę ślub. Moi przyszli teście kazali nam wybrać krzesła z tej strony bo chcą nam dac jako prezent ślubny https://archonhome.pl/kategoria/krzesla-do-kuchni-i-jadalni/ 3230

Mamy wybrać coś z tego i nie możemy się zdecydować. Które według Was będą najwygodniejsze?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2017, 09:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Musicie sie przede wszystkim zastanowić jaki chcecie styl, a dopiero potem dokonywać wyboru. Szczerze Ci powiem, że mi osobiście nieprzypadły do gustu, ale rzekomo o nim się nie rozmawia. Podpowiem, że nasze są drewniane z Meble Hot, gdzie kupiliśmy je wraz ze stołem i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wspaniała jakość, możliwość zmiany koloru wybarwienia drewna i oczywiście tapicerki. Spróbuj, może przekonasz ich na inny sklep.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >