Jakie krzesła do jadalni?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

16 czerwca 2016, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Poniekąd tak,natomiast pytanie czy warto,bo moim zdaniem lepiej jest dołożyć i kupić orygnalne,stylowe krzesła jakie po prostu Ci sie spodobają,zamiast potem narzekać na jakość tych z aukcji czy komisu. To właśnie jest najczęstszy błąd podczas zakupów.


www.Belle-Amelie.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lipca 2016, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja krzesła do jadalni planuję zamówić w sieci, głównie dlatego, ze nachodziłam się po tradycyjnych sklepach chyba już łącznie z kilkanaście godzin i nic ciekawego nie rzuciło mi się w oczy, za to w sieci jest tego cała masa i to w naprawdę korzystnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2016, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Może nasza kolekcja krzeseł tapicerowanych przypadnie Ci do gustu,zerknij na www.Domartstyl.eu są niezwykle oryginalne oraz stylowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2016, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam krzesło Ludwik Kryształ, którego stelaż wykonano z drewna bukowego, a tkaninowa tapicerka posiada charakterystyczne kryształy. Cechą charakterystyczną mebla są również przednie nogi, wykonane w stylu ludwikowskim.

http://florimeble.pl/krzesla-klasyczne/1277-t apicerowane-krzeslo-do-jadalni-ludwik-krysztal-stb56k.html

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2016, 09:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Najbardziej podobają mi się stoły i krzesła tradycyjne, drewniane. Jedak chciałam coś zmienić w swoim domu i szukałam czegoś nowoczesnego. Przeszukałam różne artykuły aby zdobyć inspirację. Postanowiłam, że stół zostaje ten sam - drewniany. Natomiast krzesła wymieniliśmy na wykonane z drewna i ze szkła. Polecam przeczytać ten artykuł może kogoś to zainteresuje :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 września 2016, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybierając meble do jadalni trzeba się kierować nie tylko względami praktycznymi, ale i estetycznymi - stół i krzesła powinny być jednocześnie wygodne i eleganckie, oraz tworzyć zgraną całość. Na http://www.edinos.pl/meble/krzesla-i-taborety /krzesla-drewniane mają trochę drewnianych krzeseł w różnej stylistyce i różnych kolorach.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2016, 20:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno warto zajrzeć do sklepów internetowych, akurat stoły i krzesła można znaleźć tam naprawdę rewelacyjne, w świetnych cenach, a na pewno sam wybór jest dużo większy niż w większości salonów meblowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2016, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam wybrać się do Ikei. Ich prostota właśnie jak dla mnie ma w sobie coś bardzo nietuzinkowego :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2016, 16:01

Zgadzam sie: good 0 bad

byle nie kmetalowe bo rysaja podłoge :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2016, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Genialne krzesła ostatnio przeglądałam tu, https://www.decomania.pl/pl/c/Krzesla/4516 sama lubię takie nowoczesne rozwiązania w mieszkaniu, bo wydaje mi się, że takie meble sa raczej praktyczne, proste, ale nie tylko, bo czasami jeden element w nich już zmienia je całkowicie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 396

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >