Jakie kupić narzędzia?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

6 listopada 2007, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Muszę kupić narzędzia pomiarowe: poziomnice, miary i laser. Jaką firmę polecacie? Dziękuję.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 listopada 2007, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

jeżeli poziomice laserową to polecam Hilti, trzeba troche pieniędzy wyłożyć ale naprawde warto. Ja własnie posiadam taką poziomice i jestem z niej zadowolony. Generalnie jezeli chodzi o elektornarzędzia to Hilti przoduje pod względem jakości i serwisu. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 listopada 2007, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

dudus ma racje jezeli inwestowac to w konkret narzedzia ... ja polecam BLACK & DECKER LZR6

samopoziomujaca dokladna ...trzy mozliwosci poziom pion i krzyz ... rewelacja

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2007, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

A macie jakieś zdanie na temat narzędzi firmy PRO?

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2007, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

co to za firma?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 listopada 2007, 16:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam firme LUNA POLSKA www.lunapolska.pl a katalog www.toolstore.pl z przedstawicielem: bialka@lunapolska.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2010, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik napisał: LUNA POLSKA
kupowałem narzędzia tej firmy i jestem bardzo zadowolony, nic się nie psują.


_______________________________
frezy do frezarek

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2011, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

używam wielu narzędzi i moje zdanie jest następujące:
- jeżeli chodzi o elektro narzędzia mam BOSCHA zielonego dużą i małą szlifierke oraz duży młot i mam je pare lat i nic się nie dzieje resztę elektro narzędzi mam z MAKITA i też sprawują się dobrze choć powiem że wybrałem Makite ponieważ Bosch był droższy ale jeżeli nie używasz czegoś często to nie musi być to narzędzie dla profesjonalistów bo to kosztuje a nie zdąrzy Ci się to spłacić,
- jeżeli chodzi o laser to w moim zawodzie się nie sprawdził na domkach trzeba do często przestawiać i kupiłem do nanoszenia poziomów NivComp i z tego jestem bardzo zadowolony, laser na hale tak w blokach, bomkach tam gdzie dużo ścian odpada jeżeli chodzi o posadzki,
- poziomnice tu mogę się wypowiedzieć tylko nie SOLA ani PRO dla murarza może i tak ale dla posadzkarza na każdym metrze mm to na kilku metrach "kilometr" dla posadzkarzy polecam wzmacniane łatay X-TOOLS mają wzmacnianą stronę natarcia (tą którą się ściąga) długo posłużą, dla posadzkarzy jak i dla innych ceniących sobie dokładność polecił bym poziomnice firm SOLA oraz SŁOWIK

wybór należy do was ja jestem zadowolony z tych firm i polecam każdemu ale nie mamawiam
POZDRAWIAM

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2011, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=""]
używam wielu narzędzi i moje zdanie jest następujące:
- jeżeli chodzi o elektro narzędzia mam BOSCHA zielonego dużą i małą szlifierke oraz duży młot i mam je pare lat i nic się nie dzieje resztę elektro narzędzi mam z MAKITA i też sprawują się dobrze choć powiem że wybrałem Makite ponieważ Bosch był droższy ale jeżeli nie używasz czegoś często to nie musi być to narzędzie dla profesjonalistów bo to kosztuje a nie zdąrzy Ci się to spłacić,
- jeżeli chodzi o laser to w moim zawodzie się nie sprawdził na domkach trzeba do często przestawiać i kupiłem do nanoszenia poziomów NivComp i z tego jestem bardzo zadowolony, laser na hale tak w blokach, bomkach tam gdzie dużo ścian odpada jeżeli chodzi o posadzki,
- poziomnice tu mogę się wypowiedzieć tylko nie STILO ani PRO dla murarza może i tak ale dla posadzkarza na każdym metrze mm to na kilku metrach "kilometr" dla posadzkarzy polecam wzmacniane łatay X-TOOLS mają wzmacnianą stronę natarcia (tą którą się ściąga) długo posłużą, dla posadzkarzy jak i dla innych ceniących sobie dokładność polecił bym poziomnice firm SOLA oraz SŁOWIK

wybór należy do was ja jestem zadowolony z tych firm i polecam każdemu ale nie mamawiam
POZDRAWIAM

zrobiłem błąd mianowicie nie używam poziomnic STILO i PRO zamiast STILO napisałem SOLA w tej w/w wypowiedzi poprawiłem to

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2011, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=""]
używam wielu narzędzi i moje zdanie jest następujące:
- jeżeli chodzi o elektro narzędzia mam BOSCHA zielonego dużą i małą szlifierke oraz duży młot i mam je pare lat i nic się nie dzieje resztę elektro narzędzi mam z MAKITA i też sprawują się dobrze choć powiem że wybrałem Makite ponieważ Bosch był droższy ale jeżeli nie używasz czegoś często to nie musi być to narzędzie dla profesjonalistów bo to kosztuje a nie zdąrzy Ci się to spłacić,
- jeżeli chodzi o laser to w moim zawodzie się nie sprawdził na domkach trzeba do często przestawiać i kupiłem do nanoszenia poziomów NivComp i z tego jestem bardzo zadowolony, laser na hale tak w blokach, bomkach tam gdzie dużo ścian odpada jeżeli chodzi o posadzki,
- poziomnice tu mogę się wypowiedzieć tylko nie STILO ani PRO dla murarza może i tak ale dla posadzkarza na każdym metrze mm to na kilku metrach "kilometr" dla posadzkarzy polecam wzmacniane łatay X-TOOLS mają wzmacnianą stronę natarcia (tą którą się ściąga) długo posłużą, dla posadzkarzy jak i dla innych ceniących sobie dokładność polecił bym poziomnice firm SOLA oraz SŁOWIK

wybór należy do was ja jestem zadowolony z tych firm i polecam każdemu ale nie mamawiam
POZDRAWIAM

zrobiłem błąd mianowicie nie używam poziomnic STILO i PRO zamiast STILO napisałem SOLA w tej w/w wypowiedzi poprawiłem to

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 113 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 268 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • materace lateksowe Liczba postów: 9 Grupa: Technologie... Jeśli zależy Ci na jeszcze intensywniejszym działaniu zdrowotnym i przeciwbólowym, możesz rozważyć kupno materaca o statusie medycznym. W takich produktach każd...
  • Fotowoltaika Liczba postów: 148 Grupa: Technologie... Przeglądając https://fotowoltaika.bruk-bet.pl natknąłem się na interesujące opcje fotowoltaiczne, które mogą zaoferować skuteczne rozwiązania dla domów i firm.....
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków Liczba postów: 105 Grupa: Technologie... Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż wyposażenie technologicznego oczyszczalni ścieków to polecam zapoznać się z ofertą firmy, która znajduję s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19126 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 242

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >