Jakie meble?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  28 29 30 31 32  ▸  ▸▸

19 marca 2018, 23:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem miłośniczką stylu industrialnego. Polecono mi firmę www.iziprojekt.pl.
Meble wyglądają przepięknie, obsługa fachowa i terminowa. Wykonanie z dbałością o najmniejsze detale. Także polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2018, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja lubię antyki ale takie z antyki robione teraz. Wiadomo, że antyki są drogie a takie meble można kupić dużo kasy .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 kwietnia 2018, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Wygodne bo to podstawa, a do tego powinny być też ładne. Właśnie takie są moim zdaniem meble z meblo dom II w Rzeszowie: www://meble-do.pl, zamawiałam już nie jedno i jak dotąd zawsze na plus.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2018, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

fash cash bank personal loan personal loan estimate personal loans with low interest

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2018, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli poszukujecie świetnych mebli drewnianych to polecam wam zgłosić się do firmy www.meble-kd.pl, która zajmuje się ich produkowaniem. Dodatkowo oferują darmową dostawę mebli na terenie całego kraju.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 kwietnia 2018, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble do swojego domu zakupiłem od firmy www.meblar.com.pl Mają bardzo ciekawą ofertę i dobre ceny. Meble, które od nich zakupiłem wyglądają nowocześnie i jednocześnie dają rodzinną, domową atmosferę.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2018, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli wątek jest nadal aktualny i zastanawiasz się nad wyborem mebli do swojego domu, to warto zerknąć teraz na nasze nowe kolekcje z AdidarMeble.pl chętnie doradzimy, teraz są atrakcyjne rabat :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2018, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble i elementy wystroju wnętrz- www.terminex-meble.pl. Zdecydowanie jedna, z najlepszych firm u których kupowaliśmy ostatnio meble. Serdecznie polecam, przyjemna współpraca.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2018, 09:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ładne meble lakierowane i nie tylko można kupić na stronie włoskiego producenta www.italiastyle.pl. Mam od nich szafkę pod telewizor a nawet lustro i wszystko idealnie do siebie pasuję.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2018, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Sklep Art-Marco oferuje meble antyczne w wielu stylach. http://antyki-artmarco.pl posiada również w ofercie meble stylizowane, zegary, lampy oraz elementy dekoracyjne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  28 29 30 31 32  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 469 Grupa: Najnowsze t... Rzeczywiście ten sklep ma bardzo szeroką ofertę. Myślę, że warto sprawdzić, jeśli ktoś szuka firan.
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 175 Grupa: Najnowsze t... Jeżeli poszukujecie łóżka to ja mogę śmiało polecić Wam ten sklep [url]https://lozka.net.pl/firm-pol-11423 47122-Stolarstwo-Wladyslaw-Marszalek.htm l[url] Szeroka...
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 277 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Cegły w łazience? Co sądzicie Liczba postów: 107 Grupa: Najnowsze t... fajnie to wygląda :) a może pójść w czerwień? tak jak tu proponują: https://www.mtc.org.pl/czerwona-tapeta/
  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 239

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >