Jakie mieszkanie wybrać? Deweloperskie czy używane?

« Powrót do artykułu: Jakie mieszkanie wybrać? Deweloperskie czy... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

9 marca 2016, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeszcze nie wybrałem chociaż jakieś typy już są. Faktycznie Lazurowa 168 do rozważenia. Ogólnie jestem pewny że to będzie rynek pierwotny po obejrzeniu ofert z rynku wtórnego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2016, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli wybieram to nowe, o podwyższonym standardzie, najlepiej z oszczędnymi ekologicznymi rozwiązaniami jak Bliska Wola http://www.bliska-wola.pl/?utm_source=google_ ppc&utm_medium=cpc&utm_term=bliska%20wola&utm_campaign=BW_bl iska-wola&utm_nooverride=1#all

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 maja 2016, 22:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak sądzę, wybór mieszkań na stronie przyworonicza, może być całkiem dobrym wyborem. Sądzę, że warto.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2016, 16:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze jestem za tym żeby kupić nowe, od początku przyjęłam takie właśnie założenie bo ceny się praktycznie nie różnią. A można znaleźć naprawdę tanie i bardzo atrakcyjne mieszkanie w Katowicach, mi się najbardziej podoba Nowe Tysiąclecie.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2016, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Muszę sie zgodzić z ludźmi wypowiadajacymi sie o Nowych Bielanach. Naprawdę świetny wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2016, 04:13

Zgadzam sie: good 0 bad

ja zdecydowanie wolałem postawić na deweloperskie, wybrałem mieszkanie u http://www.gryfdevelopment.pl/, to inwestycja na wiele lat, warto wybrać coś dobrego

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2016, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie nowe, to bardzo dobra inwestycja. Ja tak zrobiłem. Kupiłem mieszkanie w Warszawie na Grójeckiej 216 i będę wynajmował. Oferta bardzo dobra i obsługa w biurze sprzedaży rewelacja!

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2018, 17:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że lepszym wyborem będzie jednak deweloperskie. Nie dość, że masz wszystko nowe, możesz urządzić po swojemu, nie musisz liczyc się z remontami na samym początku ani ze zrywaniem podłóg, paneli, itp., to jeszcze często jest tak, że za lokale z rynku pierwotnego płaci się o wiele mniej :) Odchodzą ponadto różne opłaty cywilnoprawne, które potrafią wynieść nawet kilka tysięcy! Dla przykładu - porównaj sobie ceny mieszkań używanych w Warszawie z nowych pod Warszawą - sztandarowy może tu być Walendów, gdzie deweloper ustalił cenę o wysokości nawet 4600zł/metr2! Zobacz sobie tutaj

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2018, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na mieszkanie deweloperskie i była to dobra decyzja. Zakupiłem mieszkanie w Rzeszowie na osiedlu www.osiedleolbrachta.pl Mieszkanie jest solidnie wykończone a samo miejsce jest świetne, więc polecam je wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2018, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem mieszkanie deweloperskie, bo od początku można je zaaranżować pod swoje potrzeby. Poza tym nowe osiedla powstają w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach tak ja Osiedle Beauforta mieszkania pogórze na pograniczu Gdyni i gminy Kosakowo. Teren wokół osiedla zachęca do rekreacji i aktywnego spędzania czasu wolnego.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >