Jakie nowoczesne ogrodzenie wybrać.

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

1 kwietnia 2009, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ładniejsze to rzecz indywidualnego gustu, mi osobiście jeżeli chodzi o panele do ogradzania domu to te betafence'owe bardziej przypadły do gustu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2009, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja dalej się upieram żę jednak mocne stalowe ogrodzenie w tych czasach jst najlepsze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2009, 22:02

Zgadzam sie: good 0 bad

stalowe ogrodzenie jest dobre .te siatki czy panele co uważam za taki sam bubel są liche

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2009, 17:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Metal jest ok nie powiem ale za to cena jest dużo wyższa, jak przyjdzie wymurować płot i do tego jeszcze jakieś metalowe ogrodzenie wystawić to wyjdzie zdecydowanie więcej niż postawienie ogrodzenia z paneli które moim zdaniem wcale nie wygladają gorzej, a jeżeli chodzi o trwałość to zapewne postoja dłużej niż płot murowany, w końcu panele te są i cynkowane i malowane proszkowo.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2009, 20:19

Zgadzam sie: good 0 bad

jak trwałe jak gotowe stopy fundamentowe wkopują że dziecko słupek z kolegami wyrywają ,to się nadaje do grodzenia budów i magazynów szybki montaż to zaleta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 kwietnia 2009, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszyscy tylko panele i panele. Nie powiem, są bardzo dobre, sam mam z nich zrobiony tył działki i tam spełniają swoje zadanie znakomicie. Są koloru zielonego i "znikają" na tle trawy. Stoją już rok, zime przezyły i żadnych oznak korozji nie widać. Do tego dorzuciłem robioną podmurówke i jestem bardzo zadowolny. Sam wszystko robiłem, dlatego sporo czasu zaoszczedziłem na robociźnie, no ale 2 tygodnie bez wolnego popoludnia mialem.
Pozostaje mi do zrobienia przód działki. Szukam czegoś bardziej reprezntatywnego. Zdecydowany jestem na stal, bo drewno nie ma u mnie za duzego zaufania, szczegolnie gdy po nim ciągle leje, beton mi sie nie podoba, bo przypomina mi cmentarz. Na innym forum znalazłem ogodzenia z profili zamkniętych firmy xcel. Wygląd maja prosty a zarazem nowoczesny, wiec mysle ze marku powinny ci sie spodobac. Aktualnie jestem na etapie zbierania dodatkowych informacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2009, 08:19

Zgadzam sie: good 0 bad

dzień dobry

ja sobie zamówiłem ogrodzenie u ślusarza projekt sam zrobiłem :D muszę się pochwalić.Podmórówkę już miałem była na nich ochydna siatka ,panowie wykorzystali słupki i przykręcili przęsła ogrodzeniowe.wszystko ładnie wygląda .apropo paneli nie jest to mocne rozwiązanie a i myślałem nad tym i oglądałem bodajrze w castoramie ale za delikatne to coś :(

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2009, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Anonymous napisał: dzień dobry

ja sobie zamówiłem ogrodzenie u ślusarza projekt sam zrobiłem :D muszę się pochwalić.Podmórówkę już miałem była na nich ochydna siatka ,panowie wykorzystali słupki i przykręcili przęsła ogrodzeniowe.wszystko ładnie wygląda .apropo paneli nie jest to mocne rozwiązanie a i myślałem nad tym i oglądałem bodajrze w castoramie ale za delikatne to coś :(


taki urok marketowych cudeniek . nawet siatka moze byc atutem jak sie znajdzie to "cos". mam zgrzewany pantanet, ocynkowany i izolowany. sztywno sie mocno trzyma i nie planuje zmiany poki bedzie stac ;) . ale trzeba sie "pofatygowac" na "markowe" :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2009, 19:42

Zgadzam sie: good 0 bad

siatki są dobre na motyle nie trwałe to i proste jak drut co w tym pięknego ochyda do grodzenia .nietrwałe i lipawe rozwiązanie nie dziwne więc że tanie .

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2009, 23:37

Zgadzam sie: good 0 bad

sporo ludzi chwali betafence podobno bardzo dobra jakość ja bym jeszcze zaproponował Wisniowskiego.
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...

Czytaj też