Jakie nowoczesne ogrodzenie wybrać.

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

17 kwietnia 2009, 16:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Anonymous napisał: siatki są dobre na motyle nie trwałe to i proste jak drut co w tym pięknego ochyda do grodzenia .nietrwałe i lipawe rozwiązanie nie dziwne więc że tanie .

Dobra siatka, daje rade jak kazde inne ogrodzenie. Nowoczesna siatka to juz niekonieczne goly drut skrecony. Z taka izolowana siata nie ma juz pracy w ogole, a moze sluzyc dlugo. Jak jest zgrzewana do tego to sztywnosc tez ma dobra i jest wytrzymala. Jakiejs taniochy to ja tez bym nie chcial, bo trzeba placic za nia "pare razy" jak marnieje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2009, 18:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Resitor też jest powlekany pvc i cynkowany. Z górną poręczą również zyskuje na sztywności, a poza tym sama siatka jest moca. Technika idzie do przodu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2009, 18:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Obsadź to potem krzewami agrestu, berberysu albo dzikiej róży i będziesz miał ogrodzenie szczelne, urokliwe i nie do sforsowania.
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2009, 16:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Jan Fachowy napisał: Obsadź to potem krzewami agrestu, berberysu albo dzikiej róży i będziesz miał ogrodzenie szczelne, urokliwe i nie do sforsowania.
Pozdrawiam,
J.F


To już w rękach żony ;) . Ja cieszę się, że wyperswadowałem jej pomysł 'słodkiego płotka', przy którym dopiero bym wachlował przy malowaniu. Ale taki mamy plan jak podpowiadasz. Świetny pomysł z dziką różą, coś kolczastego świetnie będzie zniechęcać nieproszonych gości.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2009, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze mozna ogrodzenie pod niebiosa zrobic, albo cos z wykonczniem "antyzlodziejskim". Np jakies panele z wykonczeniem na sztorc. Wysokie solidne prety niepredko sie sforsuje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2009, 17:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Mikel napisał: Zawsze mozna ogrodzenie pod niebiosa zrobic, albo cos z wykonczniem "antyzlodziejskim". Np jakies panele z wykonczeniem na sztorc. Wysokie solidne prety niepredko sie sforsuje.

Barofor Betafence ma takie wykonczenie do wyboru. Orientowalem sie przed budowa u siebie. Mozna sobie wybrac przekroj pretow do tego jeszcze. Jak dla mnie to az nadto by bylo, ale dla maniakow bezpieczenstwa / prywatnosci monzaby tak zaczac z murkiem u podstawy, potem panele a za nimi jeszcze tuje albo zywoplot - nie do spenetrowania po pewnym czasie.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2009, 17:12

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy teraz nowe dekoracyjne ogrodzenia są tylko na zamówienie? Chciałem się ogrodzić jakimś stylowym kutym, ale ceny mnie odstraszyły. Panele z prostymi słupkami / prętami to taki plan minimum wolałbym coś "nowego" mniej surowego...

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2009, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Mozna szukac jakiegos artysty ale, takie zamowienie na pewno przewietrzy Ci portfel. Gotowe rozwiązania mimo, że "taśmowe" też mogą pasować. Fantazyjnych zawijasów raczej się nie robi, ale można wziąc jakies stylizowane ogrodzenie. Panele maja częsciej nowe wzory, do tego z np kilkoma opcjami wykonczenia do wyboru. Jakies wieksze firmy na pewno cos juz maja dla zwyklego domownika.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2009, 16:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ladna linie ma Decofor. Solidne slupy z "babelkiem" na szczycie, a ogrodzenie to panele z lukow stalowych. Moim zdaniem moga sie podobac, ogladalem je w katalogu co prawda tylko, ale pamietam nazwy jeszcze, bo zonie bardzo sie podobaly. Rzuc okiem na zdjecia gdzies w sieci.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2009, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

To byloby dobre jak na "gotowca". Czy to malowanie metoda proszkowa sie sprawdza? Czy to trzeba poprawiac pozniej?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19188 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 265

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >