Jakie ogrzewanie?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 37 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  24 25 26 27 28  ▸  ▸▸

10 października 2017, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Każdy system ma swoje plusy i minusy ja ze swojego podwórka mogę polecić system ogrzewania podczerwienią. Ogrzewanie infrared to obecnie najskuteczniejszy i najzdrowszy system grzewczy oparty na zasadzie emisji - pochłaniania - akumulacji i oddawania ciepła. System zasilany energią elektryczną występuje w postaci paneli , obrazów i luster , nie wymaga skomplikowanej i rozbudowanej instalacji.

zródło- www. vega-heizungen.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 października 2017, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

My postawiliśmy na ogrzewane elektryczne i nie żałowaliśmy z mężem swojej decyzji nawet przez chwilę, najważniejsze dobre grzejniki, chociażby jak te nasze z Hydro Termo: http://hydrotermo.pl/technika-grzewcza/grzejn iki-elektryczne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 października 2017, 12:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiecie na jaki typ ogrzewania się zdecydować do swojego domu, to być może nasze porady pomogą i rozjaśnia sytuację, polecam zerknąć www.Piecco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2017, 19:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrzewanie elektryczne ma taką zaletę, że jest tania jako inwestycja. Urządzenia nie należą do drogich, łatwo je zainstalować a samo sterowanie to bajka. Pompa ciepła to duży koszt i spłacanie tego z różnic w eksploatacji może wynieść więcej niż jej czas życia. Panele elektryczne (mam doświadczenie z takimi panelami od polskiego producenta Eco Partner), na podczerwień są systemem bardzo dynamicznym. Włącza się je i czuć ciepło właściwie po chwili. Układy tradycyjne z wodą, niezależnie od napędzającego go urządzenia grzewczego (piec, pompa) wymagają najpierw nagrzania całego układu, wody w układzie. Tutaj nie ma tego, nie ma strat związanych z takim systemem. Każde pomieszczenie ma swój programator, swój program. Brak centralizacji wychodzi na korzyść i wpływa na ekonomikę działania.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2017, 23:20

Zgadzam sie: good 0 bad

No to może kocioł na pellet bądź gaz i jest to rozwiązanie efektywne i też tańsze niż stary piec na węgiel czy drewno.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2017, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

W moim nowym domu zagościł kocioł gazowy marki Buderus, który zakupiłem od http://www.jp-instalacje.pl/ . Zdecydowanie jest to najlepsze rozwiązanie do każdego typu domostwa, przy ostatniej zimie nasz dom został należycie ogrzany, żaden mróz nie był nam straszny.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2017, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie macie zdanie na temat kotłowni gazowej http://instaltechnik.pl/poradnik/rozdzial-i-o grzewanie-zrodlo-ciepla/ ? Ja uważam, że nie jest to dobre rozwiązanie, możliwe że jest to jedno z mniej kosztownych rozwiązań, ale wcale nie jest dobre dla naszego zdrowia i środowiska. Co Wy o tym wszystkim myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2017, 20:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na zakup solidnego i mocnego kotła [url] www.metalteres.com.pl/oferta/kotly-weglowe/54-kotly-z-regula torem-ciagu/kotly-z-regulatorem-ciagu-eco-special. Jestem bardzo zadowolony z wyboru. Produkt spełnił moje oczekiwania, jest ekonomiczny i łatwy w obsłudze.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2017, 20:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na zakup solidnego i mocnego kotła [url] www.metalteres.com.pl. Jestem bardzo zadowolony z wyboru. Produkt spełnił moje oczekiwania, jest ekonomiczny i łatwy w obsłudze.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2017, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik dutch napisał: Jakie macie zdanie na temat kotłowni gazowej? Ja uważam, że nie jest to
dobre rozwiązanie, możliwe że jest to jedno z mniej kosztownych rozwiązań, ale wcale nie jest dobre dla naszego zdrowia i środowiska. Co Wy o tym wszystkim myślicie?


jedno z tańszych to fakt, za to takjakpiszesz nie za dobre dla środowiska i to nie chodzi o samo spalanie, ale wydobycie i jego transport... równie tania, ale za to ekologiczna, bo z odnawialnego źródła energii jest pompa ciepła

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 37 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  24 25 26 27 28  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...
  • Jakie wybrac ogrzewanie? Liczba postów: 10 Grupa: Robimy inst... Indywidualne potrzeby cieplne mieszkańców oraz specyfika budynku mają kluczowe znaczenie przy dostosowywaniu krzywej grzewczej. Odpowiednie jej ustawienie umożl...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 247

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >