Jakie ogrzewanie elektryczne?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

28 sierpnia 2014, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja to wiem najlepiej bo mam ogrzeanie elektryczne i wodę tez grzeję. mam taryfę tzw nocną i wtedy cały cza grzeję ale z wodą jest wieczny problem. Poza tym tanio nie jest.
______________
Najlepszy kamerzysta Kalisz

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2014, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Waśnie w tym rzecz,że ogrzewanie elektryczne podobnie jak olejowe jest po prostu drogie. Zdecydowanie lepszą alternatywą są tradycyjne paliwa lub nawet gaz.


www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2014, 17:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale jeśli ktoś chce elektryczne to może warto doradzić elektryczne ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2014, 21:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale wiesz haha lepiej rekamlowac cos zupelnie innego niz w temacie.. haha zalosne

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2014, 19:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne grzejniki elektryczne ma Kermi :) można podlączać bezpośrednio do gniazdka :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 marca 2016, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Za każdy rodzaj ogrzewania musimy niestety zapłacić , ale żyjemy w takich czasach kiedy warto zastanowić się nad korzyściami jakie niesie ogrzewanie infrared.

Infrared to podczerwień- czy jest zdrowa ?
Tak oczywiście bo człowiek w naturalny sposób jest przystosowany do pochłaniania długofalowego promieniowania podczerwonego.
Najlepsza rekomendacja to piec kaflowy , przyjemne ciepło , brak wilgoci , itp.
Dzisiaj możesz mieć odpowiednik pieca kaflowego w formie obrazu , lustra , lub panela ceramicznego.
Vega-Heizungen może zapewnić ogrzewanie w całym domu

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2016, 23:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór odpowiedniego ogrzewania to jedna z ważniejszych decyzji , wiec warto dobrze wszystko przemyśleć. U mnie zajęła się tym firma www.komarpol.pl , są godni polecenia. Dobiorą ci coś właściwego do domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2019, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrzewanie elektryczne nie musi być drogie. Jeżeli będzie to ogrzewanie na podczerwień, to rachunki za prąd będą niższe niż te, które muszą płacić użytkownicy innych systemów grzewczych.
Warto zapoznać się z kosztami ogrzewania w domach opomiarowanych, w których zostały założone ogrzewania na podczerwień.
https://enerbau.pl/koszty-ogrzewania/

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2020, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Przykładowe koszty ogrzewania domów za pomocą podczerwieni.
https://enerbau.pl/koszty-ogrzewania/

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2020, 08:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem Ci, że nawet się nie zastanawiaj nad tym, czy Ogrzewanie elektryczne jest odpowiednie, bo jestem przekonana, że na pewno będziesz z niego zadowolony. Klucz jest właśnie w tym, aby wybrać jak najbardziej odpowiednie możliwości, ale tutaj polecam doradzać się już fachowców.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19160 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 115

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >