Jakie ogrzewanie najlepsze i najtańsze dla nowego domu?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

17 lutego 2013, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli nie ma gazu to jak najbardziej polecam pompę ciepła. Zapraszam na http://migsystem.pl/pompy-ciepla/ jest tam wiele ciekawych informacji łącznie z wyliczeniami. Lub http://migsystem.pl

Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 marca 2013, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

jestem kolejnym zwolennikiem pompy ciepła, bo uważam je za najbardziej ekonomiczne i wydajne, jak masz dobra pompę to inwestycja zwraca się po 5-7 latach nawet. Ja kierowałem się opinia firmy R&K, są najlepsi na lokalnym rynku (łódzkie) i wiem, że są rzetelni, bo zaproponowali mi firmę, której maja serwis, a gwarancja ma 5 lat

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 kwietnia 2013, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Do Effkkka: Nie porównywałem, ale z nanoheizungen mam płyty grzewcze nie szklane, a hmmm blaszane? nie wiem co to wymiary ok. 50 cm cienkie, 600W grzeje strasznie mocno. Odczucia pozytywne o szklanych nie mogę sie wypowiedzieć i aluminiowych bo nie mam porównania.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2013, 20:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o pompy ciepła, to polecam firmę NTS Energy :) Mają w swojej ofercie duży wybór pomp, zarówno powietrznych, jak i gruntowych. Na ich stronie internetowej są fajne kalkulatory, które pomogą obliczyć koszty inwestycji w pompę ciepła w zależności od wielkości pomieszczenia do ogrzania. Jak ktoś zdecyduje się na zakup u nich pompy do końca czerwca, to ma za darmo montaż zakupionego towaru - zawsze te 4-5 tysięcy mniej :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2013, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu się zgodzę, ale przy odpowiednim dobrze systemu, możemy koszta obniżyć do minimum. Przekonali mnie do tego panowie z 3E-HEATING, którzy są salonem firmowym Viessmann, a nie oszukujmy się firma ta jest liderem i to nie tylko w Polsce, jeśli chodzi o takie rzeczy. Warto jest korzystać z rad osób doświadczonych, a nie iść w zaparte.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2013, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam u siebie piec na ekogroszek od firmy Kołton i jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązania. Myślę, że lepiej wybrać nie mogłem. Idealne połączenie ekonomi i troski o przyrodę.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2013, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

dla mnie piec na ekogroszek to przede wszystkim duża wygoda - bez sadzy i popiołu. zero sprzątania. jak dla mnie rewelacja.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2013, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Grunt to dobra izolacja budynku, aby ciepło nie wychodziło na zewnątrz

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2013, 21:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Przegląd źródeł energii i kosztów eksploatacji znajduje się w artykule MGProjekt http://www.mgprojekt.com.pl/blog/jak-ogrzac-d om/#axzz2kVmhhKgl Warto szczególnie zwrócić uwagę na tabele porównawcze. Chwalone przez niektórych ogrzewanie gazowe wcale nie jest takie tanie jakby się mogło wydawać.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2013, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście polecam pompę ciepła. Świetna technologia- grzeją nas zimą i chłodzą latem. Pompa jest bezobsługowa, więc nie musimy się o nic martwić, a przy tym oszczędzamy na rachunkach i dbamy o środowisko. Najważniejsze jest to aby zamontować sobie odpowiednią pompę do naszego domu. Najlepiej wybrać sprawdzoną firmę, ja skorzystałem z usług firmy Skandia Group Polska Sp. z o.o. - ekopompaciepla.pl
Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wyroby hutnicze? Liczba postów: 198 Grupa: Technologie... Jeśli natomiast chodzi o stal to ja moge śmiało polecić wam tego producenta https://impostal.pl/iii/uslugi-serwis/oc ynkowanie ich rury stalowe ocynkowane ogn...
  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 113 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 268 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • materace lateksowe Liczba postów: 9 Grupa: Technologie... Jeśli zależy Ci na jeszcze intensywniejszym działaniu zdrowotnym i przeciwbólowym, możesz rozważyć kupno materaca o statusie medycznym. W takich produktach każd...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 621 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 351

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >