Jakie okna wybrać do swojego domu? Na jakie elementy należy zwrócić uwagę

« Powrót do artykułu: Jakie okna wybrać do swojego... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

26 listopada 2012, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy wyborze okien trzeba zwracać uwagę na wszystko. Jaki profil wybrać, jaki jest współczynnik przenikalności ciepła, z czego wykonane, itp. warto wybrać dobre i solidna okna, żebyśmy nie musieli szybko ich wymieniać. Warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Sapor z Wielkopolski.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lipca 2013, 17:51

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo pomocny artykuł na pewno pomoże niejednej osobie podjąć najlepszą decyzję, ale jeśli ktoś będzie szukał już konkretnej firmy to ja mogę polecić tę http://www.ekoplast-krakow.pl/ sama mam od nich okna i jestem bardzo z nich zadwolona.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2013, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

ech, pamiętam gdy ja miałam przed sobą tę decyzję - jakie okna, pvc czy inne, ktore lepsze...spać przez to nie mogłam, bo w końcu to spory wydatek, a opinii tyle co ludzi:P W końcu mąż zadecydował, że bierzemy drutexy drewniane - drutexstyleline nam je w Krakowie montowała. Ekipa bardzo zachwalała nasz wybór;) i mówili, że nie zdarzają się im nie zadowoleni z drutexów klienci. My też dołączyliśmy do ich grona, więc polecam przyjrzenie się ofercie

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2013, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

fakt, nawet najmniejszy szczegół może wszystko zmienić, dlatego trzeba się tak dobrze zastanowić nad tym, jakie okna kupić. Ja sama mam okna ekoplastu i są świetne. Dobrze się prezentują i są szczelne, a co ważne nie były drogie.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2013, 20:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o ceny to e-lazur ma w miarę tanie okna. Są szczelne i przede wszystkim jakościowo dobrze się prezentują. Zobacz sobie ich stronę www.e-lazur.pl Jak masz pytania to pisz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 stycznia 2014, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy wyborze okien kierowałem się przede wszystkim prznikalnością ciepła żeby zaoszczedzić na ogrzewaniu.Zdecydowałem sie na okna firmy Internorm tzw.okna pasywne i uważam ze to była trafiona inwestycja.Maja swietna izolacyjność cieplną zimą ciepło pozostaje w domu a w lecie upał nie przedostaje sie do wewnątrz.Poza tym świetnie sie praezentują.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2014, 21:19

Zgadzam sie: good 0 bad

PVC - dla nas wybór był jasny. Nie trzeba ich konserwować, ani dbać o nie jakoś specjalnie. Do tego są szczelne i tańsze. Dla mnie przewaga drewnianych to jedynie estetyka, jeśli ktoś ma śliczny, drewniany domek to są ok, ale do naszego ładniej komponują się PVC. Mieliśmy u siebie ekipę Styleline z Krakowa, podpytywaliśmy trochę o jakość i różnice między jednymi a drugimi i też stwierdzili, że do naszych potrzeb spokojnie wystarczą PVC

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2014, 09:08

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas też PCV wstawione. Długo żeśmy się zastanawiali, ale w końcu wybraliśmy pasywne okna internorm. Myślę że lepiej zainwestować od razu w dobrą jakość i energooszczędność

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2014, 16:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Na ilość komór w profilu, wzmocnienia ram, rodzaj okuć, szyby.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2014, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam zaufanie do drutexu, moim zdaniem to jest jedna z lepszych firm. Duży wybór, dobra jakość materiałów. Kupowałam u dystrybutora, firmy styleline i bardzo jestem z nich zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 287

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >