Jakie oświetlenie ogrodu ?

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

23 lipca 2012, 16:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Latarnie przy alejkach to dobry pomysł,a poza tym lampy solarne na samym trawniku,dla mnie super połączenie. Wszystko znajdziesz u nas www.Mezoko.com

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 sierpnia 2012, 20:57

Zgadzam sie: good 0 bad

lampy solarne - pewnie, o ile ktos nie mieszka w rejonie, w którym ciągle leje, bo wtedy można oszaleć i ze swiatła nici

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 września 2012, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz na stronie naszego sklepu www.Mezoko.com znajdziecie atrakcyjne promocje,więc tym bardziej warto do nas zajrzeć.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2012, 23:34

Zgadzam sie: good 0 bad

ciekawy sposób na oświetlenie podjazdu : http://www.aurorats.pl/soprano-bollard/astro-oswietlenie-zew netrzne-stojace.html w odróżnieniu od wszędobylskich lamp solarów

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2012, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajne oświetlenie jest dostępne w sklepie oswietlenie.pl Jestem na etapie urządzania ogrodu i planuję zakup oświetlenia. Na wiosnę pracę ruszają pełną parą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2012, 07:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Obrazek mi się nie chce wkleić, o takie lampy mi chodziło http://www.aurorats.pl/jardino/astro-oswietlenie-zewnetrzne- stojace.html

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2012, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz ciekawych rozwiązań oświetleniowych do swojego ogrodu,to zapraszam do nas www.StudioSwiatla.pl gdzie teraz z okazji świąt mamy bardzo fajne promocje.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2012, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się takie lampki podobają, jako oświetlenie ścieżki.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2013, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam którąś z tych lamp
http://studioswiatla.pl/pl/c/Lampy-ogrodowe/5 teraz u nas mamy bardzo atrakcyjne promocje i rabaty na wybrane modele.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2013, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Niespotykaną elegancję podkreślającą niebywały charakter całej posesji nada oświetlenie roślin. Wybieraj wśród dziesiątek oryginalnych form i kształtów opraw, reflektorów i dyskretnych dekoracyjnych lampek z ruchomymi głowicami, które podkreślą piękno ogrodu. Nasze oświetlenie roślin pozytywnie wpływa na ich wzrost oraz idealnie wkomponowuje się w architekturę domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 434

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >