Jakie oświetlenie w przedpokoju?

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

11 kwietnia 2018, 20:30

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii oświetlenia to tylko ospel - są godni polecenia bo to porządna firma, która zna się na rzeczy. Pomagają z instalacjami no i z doborem sprzętów. Ja mam bardzo miłe doświadczenie z nimi, także polecam. http://ospel.pl/pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2018, 16:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam sklep idlawas.pl duży wybór, bardzo fajne oświetlenie bo zamawiałam do prawie całego mojego domu :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2018, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o przedpokój to u siebie w domu na środku pomieszczenia mam powieszoną nowoczesną lampę sufitową oraz na ścianach wokół pomieszczenia kinkiety naścienne, które zakupiłam z mojego ulubionego sklepu z lampami na stronie https://technodeluxe.pl/lampy-scienne-i-kinki ety/kinkiety-industrialne. Dzięki takiemu rozwiązaniu pomieszczenie w momencie zapalenia wszystkich źródeł światła jest dobrze oświetlone. Światło równomiernie oświetla wszystkie zakamarki, pomimo dużej powierzchni pomieszczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2018, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam sklep idlawas gdzie znajdziesz rożne oświetlenie. Dla każdego coś się znajdzie

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2018, 08:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że w tym przypadku doskonale sprawdzą się kinkiety do przedpokoju, a jeśli szukasz ciekawych szablonów i wzorów, koniecznie zerknij na www.Oswietlenie-led.biz

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2018, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

U Mnie w domu mam wszędzie LEDy ponieważ uważam to za najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.
Całość elementów zakupiłem na idlawas.pl
Polecam ten każdemu, kto potrzebuje elementów oświetleniowych gdyż mam bardzo dobre doświadczenia z zakupów, które sam tam zrobiłem.
Zapraszam

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2018, 00:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem facetem i po sklepach nie lubię latać i dla tego Idlawas.pl jest dla mnie idealnym rozwiązaniem!

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2018, 16:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Mieszkanie musi mieć porządnie oświetlony przedpokój,ja zainwestowałam w ledy activejet i sprawdzają się świetnie

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2018, 20:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Do przedpokoju będą pasowały bardzo dobrze lampy ledowe lub specjalne listwy przypodłogowe LED. Nie chodzi o samą moc światła lecz o optymalny klimat oraz łagodną barwę.

Ten post był edytowany przez Apmal.pl dnia: 5 listopada 2018, 21:17
Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2019, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo nowocześnie i designersko prezentują się lampy activejet. Mamy u nas w salonie i sypialni - bardzo się podobają i dają naprawdę sporo światła - polecamy!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • Oświetlenie Liczba postów: 514 Grupa: Oświetlenie... Jak nadal szukasz nowego oświetlenia do swojego mieszkania, to koniecznie sprawdź tę stronę https://vtac.com.pl/nasza-oferta/ . Vtac oferuje plafon LED o mocy 2...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 374

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >