Jakie pokrycia dachowe wybieracie?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

4 listopada 2009, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie,

zbieram dane do niedużego badania ankietowego dotyczącego pokryć dachowych oraz ich eksploatacji. Na jego podstawie chcę przygotować ciekawy tekst.

Będę więc bardzo wdzięczny za pomoc i wypełnienie ankiety. Pozwoli mi to zebrać odpowiednie dane. Jej wypełnienie nie powinno Wam zając więcej niż 5 minut. Dodatkowo dla zachęty wśród wypełniających rozlosuję nagrody w postaci zestawów dekarskich od Dachermann Polska.



Dzięki za wypełnienie! :)

marcin411

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2009, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Z przyjemnościa wypełnie taka ankietę,ale najpierw powiedz jakim celom będzie służyła.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 czerwca 2016, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

co jest najlepsze do parterowego domu jednorodzinnego? Nie wiem na co sie zdecydowac np z oferty www.dachstyl-ryki.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 czerwca 2016, 22:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że najczęściej na dachach widać blachodachówki.
Przynajmniej na tych najnowszych dachach.
Może dlatego, że taka blachodachówka jest łatwiejsza do ułożenia na dachu.
A oprócz tego zaglądałam na
http://www.budmax-metal.com.pl/blachodachowka .html
i zdaje się, że cenowo też są bardziej korzystne niż dachówki.
Ale każdy podejmuje sam decyzje dotyczące swego domu
i powinien rozważyć wszystkie możliwe warianty.
A później wybrać najbardziej odpowiedni.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2016, 16:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat w przypadku nowych domów dachówka ceramiczna stanowi 45% pokryć to z doliczeniem dachówek betonowych może być sporo więcej. Jednak wiele osób przekonało się na zaletach własnie dachówki i dlatego rośnie ich ilość. Dachówki betonowe CISAR również cenowo bardzo fajnie stoją, także warto popatrzeć cenniki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lipca 2016, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

ja za to z zapytaniem czy ktos może korzystal z usług firmy www.dachstyl-ryki.pl ? szukam czegos o wysokiej jakosci

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2016, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie korzystałem, ale przed podjęciem ostatecznej decyzji szobacz równiez ofertę Braas i "Stylowa Promocję 2016" na której znajdziesz6 modeli dachówek w klasie Premium

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2016, 22:19

Zgadzam sie: good 0 bad

My wybraliśmy dachówki Orea 9 firmy Koramic bo akurat nam podpasowały w skłądzie budowlanym :) Prezentowały się pięknie, dekarz też przekonywał, że to bardzo dobra firma. No i dachówki są już z nami drugi sezon, pięknie się prezentują :-)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2016, 01:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest wiele pięknych modeli, tylko niestety trochę kosztują. Dlatego dla osób, które ograniczają lekko zasoby mozna skorzystać ze "Stylowej Promocji 2016" Braas na której znajdują się dachówki Premium ceramiczne i cementowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2016, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

W stosunku jakość-cena zawsze wygrywa dachówka. Przede wszystkim w okresie 1 lipiec-31 sierpień 2016, kiedy trwa Stylowa Promocja z Braas: braas-promocja.pl . Dla mnie wybór jest raczej prosty

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 127

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >