Jakie pokrycia dachowe wybieracie?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

14 marca 2017, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Eldon32 napisał: Dokładnie teraz jest jeszcze sporo czasu do rozpoczęcia
prac dekarskich więc można się zagłębić w tym temacie.
W samym Braas masz 21 modeli dachówek (14 ceramicznych i 7
cementowych) więc no trochę tego masz :)


A kiedy je najlepiej rozpocząć?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2017, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić również nasza stronę www.Plaskidach.pl gdzie każdy znajdzie materiały, akcesoria związane z pokryciem dachu, a wszystko oczywiście w rozsądnej cenie, zapraszamy :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2017, 16:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale chyba tylko w przypadku dachu płaskiego ?? Natomiast ja mam klasyczny dach dwuspadowy i wszystkie potrzebne akcesoria brałem od Braas.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2017, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

No i tak najlepiej;) cały dach z jednej i co najważniejsze pewnej ręki. Na produktach Braas na pewno się nie zawiedziesz w końcu tutaj masz 30 lat doświadczenia za sobą.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2017, 23:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, ja nie brałem tej marki z powodu informacji, że robią problemy na reklamacjach i że w ogóle dużo jest tych reklamacji... Wziąłem dachówkę Koramic, o której bardzo trudno jest znaleźć coś negatywnego w necie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2017, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Na przykład miedziane pokrycia dachowe, bardzo eleganckie i trwałe bezproblemowo można położyć na dach i mieć temat załatwiony na wiele, wiele lat. A takie materiałey znajdziecie na http://www.wmn.com.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2017, 05:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Pokrycie dachowe i sposób jego położenia ma ogromne znaczenie dla całej konstrukcji, dlatego warto zastanowić się nad wyborem materiału i tym, kto wykona takie zadanie. Mi udało się wynająć ekipę, która zajęła się położeniem dachówki i montażem okien dachowych. Sam niestety nie byłbym w stanie podjąć się takiej inwestycji, dlatego polecam http://gdabramczyk.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2017, 22:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja już na wstępie skreśliłem blachodachówkę i zdecydowałem, że jeśli mam robić pokrycie dachowe to ma ono służyć przez wiele lat. Po przemyśleniu wszystkich za i przeciw decyzja padła na dachówki ceramiczne. Klasyczne, proste i przede wszystkim wytrzymałe. Świetnie nadają się jako materiał na dach. Jako, że ja dekarzem nie jestem to pokrycie całej inwestycji zleciłem http://dachstyl-ryki.pl/oferta/

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2017, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy izolacji w moim budynku pracowali ludzie z Termil-u. Mają swoją stronę na termil-hydroizolacje.pl. Fachowa obsługa, był dość duży dach do zrobienia to się w ciągu jednego dnia uwinęli z robotą. Mają maszyny do kładzenia specjalnej gumy natryskowej, także szybko to idzie. Sama guma świetnie zastępuje papę, dużo lepiej radzi sobie ze słońcem, jest bardziej elastyczna.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2017, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam dach ceramiczny (dachówka Koramic marsylka). Fajna, bo nie traci koloru, nie zarasta i nie jest taka jak wszystkie z aktualnej oferty producentów :-)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 273

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >