Jakie bakterie do szamba

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

11 sierpnia 2010, 17:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam prośbę, czy możecie mi doradzić jakie bakterie do szamba będą najbardziej odpowiednie?
Czy rodzaj szamba ma znaczenie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2010, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam BIOSANIT. Są to bakterie które naprawdę dobrze niwelują brzydki zapach i zapobiegają przedostawaniu się nieczystości go gruntu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2012, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie powinien Pan zapoznać się z bakteriami polskiej marki Bio9 - myślę, że to się Panu opłaci. Jeżeli stawia Pan na jakość i wysoką skuteczność działania to polecam wypróbowanie preparatu Bio9 DUO - jest to dwuskładnikowa mieszanka bakterii w płynie, w dwóch butelkach.
W ofercie są również standardowe bakterie w proszku - Bio9 MIX, Bio9 MD2 oraz bakterie do rozruchu oczyszczalni Bio9 START.

Ponadto dla oczyszczalni drenażowych jest Bio9 Drenaż - preparat do udrażaniania drenażu rozsączającego, a do rozkładu osadów tłuszczowych i silnej redukcji nieprzyjemnych zapachów Bio9 EMP.

Wybór jak widać szeroki, zachęcam do testowania produktów i doboru optymalnego zestawu dla siebie.

Posiadaczy szamb i oczyszczalni odsyłam na stronę producenta: www.bio9.pl

Ten post był edytowany przez bio9.pl dnia: 30 września 2012, 13:54
Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2013, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

ja używam tabletek bioEkspert. Próbowałem też inny preparatów ale to jest naprawdę skuteczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2016, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja polecam preparaty z tej listy https://www.przydomu.pl/preparaty-do-szamb.html Ja mam tam swoje jedne, które cały czas wrzucam do muszli, spłukuję i po bólu :) Wato poczytać ich specyfikację :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2016, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Też polecam Biosanit, znalazłam go w przydomu.pl Spełnia swoje zadanie bardzo dobrze, na podwórku nie czuć przykrego zapachu.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2016, 12:19

Zgadzam sie: good 1 bad

Bakterie w tabletkach mogą być nieskuteczne, ponieważ w trudnych warunkach, a do takich należy zaliczyć ścieki bytowe i komunalne, bakterie z tabletki będą miały szansy się "aktywować" Polecam już aktywne bakterie do szamba, płynne w preparacie Bio-Trakt
Koszt miesięczny uzupełniania Bio-Traktu to ok. 4zł/m3 szamba.

Bio-Trakt to kompozycja mikroorganizmów, oparta na szczepach probiotycznych bakterii występujących w naszym naturalnym środowisku. Preparat jest w pełni biodegradowalny oraz bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin.

Zapraszam do sklepu internetowego https://probiotyki.biotron.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2017, 21:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczywiście warto tutaj pomyśleć o szambie betonowym, szczególnie takim wytrzymałym i szczelnym. Takie właśnie szamba stosują firmy http://szamba-betonowee.pl/ mają 5 lat gwarancji plus certyfikat godnej jakości. Szamba betonowe są trwalsze niż te PVC i zostało to potwierdzone :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2017, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja czteroosobowa rodzina korzysta od roku z preparatu neobac, który zawiera bakterie i enzymy. Od tego czasu nie mamy problemu ze smrodem na podwórku no i szambiarz mniej osadu wywozi: https://aktywatory.pl/122-neobac-bakterie-szambo

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2018, 19:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Firma EKOB-TBA już od 19 lat dostarcza skuteczne biopreparaty, oparte o metodę C.O.R. będącą sprawdzonym francuskim patentem. Wśród oferowanych produktów znajdują się m.in. bakterie do szamba ekologicznego.

Bakterie do szamba firmy EKOB-TBA wpływają na jego niezakłócone działanie przez długie lata. Udrażniają funkcjonowanie systemu, rozpuszczają osady, a ponadto eliminują nieprzyjemne zapachy. Nasze preparaty cechuje wielowymiarowe działanie. Rozpuszczają złogi, m.in. z tłuszczu, przez co zapobiegają wystąpieniu typowych problemów z oczyszczalniami, takich jak zapchanie drenażu czy zamulenie. Nasze środki znajdują zastosowanie w oczyszczalniach przydomowych, a także w systemach ze ściekami zawierającymi większą ilość tłuszczu, np. w hotelach i restauracjach.

Zachęcamy do zapoznania się z dedykowaną ofertą biopreparatów do szamb w firmowym sklepie internetowym:https://sklep.ekobtba.pl/biopreparaty-dla-ins talacji-domowych/szamba.html.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 308

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >