Jakie baterie kuchenne wybrać? Trwałe i piękne baterie kuchenne ze stali nierdzewnej.

« Powrót do artykułu: Jakie baterie kuchenne wybrać? Trwałe... | « Powrót do grupy: Wnętrza

31 maja 2013, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie jednym z najlepszych producentów jest Oras. Produkty te wykonane są z bardzo dobrych materiałów i są bardzo trwałe. Idealnym przykładem jest La Cucina, którą używam od dłuższego czasu. Sprawdza się naprawdę znakomicie. Zainstalowana w niej fotokomórka pozwala na oszczędzanie wody, co oznacza niższe rachunki ;) Polecam każdemu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2014, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

ze względu na ochronę środowiska i popularną teraz wszędzie ekologiczną metodę rozwiązań w domu zdecydowałem się na baterię, która pozwoli mi zaoszczędzić jak najwięcej zużytej wody, czyli postawiłem na firmę roca i model monodin-n, dodatkowym plusem jest w tym przypadku bardzo elegancki wygląd tych baterii

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 marca 2018, 17:04

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja polecam baterie mosiężne od www.armaret.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2021, 07:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Natomiast jeżeli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji w zakresie wyboru dobrej jakości wyposażenia kuchennego to tutaj na pewno warto wymienić ofertę przygotowaną przez nasz sklep https://sklep.sotbe.com/ gdzie będziecie mogli znaleźć zarówno stylowe, ale również porządnie wykonane baterie umywalkowe w nowoczesnym wydaniu. Do tego zapewniając aż 5 letnią gwarancję!

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2021, 08:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, ja bardzo sobie cenię baterie z sotbe, tutaj zamawiałam - https://sklep.sotbe.com/, naprawdę są solidne, nie ma się do czego przyczepić :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też