Jakie biurko pod komputer?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

1 lipca 2009, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie kupić żeby było funkcjonalne a jednocześnie wygodne? Często pracuję w domu i chciałbym sobie zorganizować wygodne miejsce pracy. Proszę o opinie. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lipca 2009, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma 1 rozwiazania. Musi byc ono o odpowiedniej wysokosci, bardzo wazny jest tez fotel. Zastanow sie tez czy bedziesz pracowac przy komputerze stacjonarnm czy laptopie - jak przy zwyklym, to rozwaz zakup biurka z szuflada na klawiature.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2011, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

biurka pod komputer są ważne nie tylko w domu, ale i w biurze. Aranżując wnętrze trzeba wybrać odpowiednie meble biurowe. Osobiśćie polecam firmę Mikomax.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2011, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ważne zeby mozna było sie w nim odnaleśc kazdy potrzebuje w sumie inne :)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2012, 15:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Biurka należy dopasować indywidualnie. Jedni wolą metalowe i nowoczesne, inni drewniane i stylowe. Ja osobiście polecam te drugie ze względu na wytrzymałość. Taki mebel przeżyje kilkadziesiąt lat. Nic nie napisałeś o swoich preferencjach więc zaproponuję ci coś takiego: http://www.urokdrewna.pl/biurko-drewniane-sos nowe-136-cm-nr-kat-104-p-216.html ponieważ sama takie mam :D Bardzo dobrze się użytkuje, ma dużo miejsca, pojemne szuflady i przede wszystkim jest z litego drewna! Nie rozpadnie się przy pierwszej lepszej przeprowadzce.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2012, 21:47

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak, ale to drewno sosnowe. Mam piętrówkę dla dzieciaków z drewna sosnowego i nie jest ono szczególnie imponujące. Miękkie, podatne na uszkodzenia, nie wydaje się zbyt solidne. Moim zdaniem biurko pod komputer powinno być wykonane z jakiegoś konkretniejszego drewna, np buk albo dąb.

Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2012, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko jest kwestią tego ile miejsca posiadasz na biurko. Jeśli więcej,to polecałbym kupić nieco większe biurko,gdzie zmieści się więcej rzeczy i będzie tym samym bardziej praktyczne. To dobra opcja

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2013, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja postawiłabym na mniejsze, ale funkcjonalne biurko. duże biurko jednak zajmuje masę miejsca i zabiera przestrzeń w pomieszczeniu... zgrabne biureczka widziałam w kelmanie. ceny całkiem przyzwoite, można zajrzeć.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2013, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy od metrażu samego pokoju,jednak jeśli mniejsze biurko będzie idealnie pasowała i postawimy na nim monitor oraz inne akcesoria- czemu nie. Do tego polecam też stylową podłogę drewnianą. Bez tego gabinet nie istnieje.


www.24bud.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2013, 16:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja proponowałbym duże biurko,gdzie zmieści się nie tylko sam komputer,ale także szereg dokumentów jakie często mamy w swoim gabinecie. Podaj wymiary i wtedy łatwiej bedzie doradzić.


wwww.HityCenowe24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 281 Grupa: Porady i op... Czemu samodzielnie próbujecie wybierać klimatyzator? Przy wyborze takiego urządzenia trzeba uwzględnić mnóstwo czynników technicznych, o których łatwo zapomnieć...
  • Czy rolety mogą poprawić izolację akustyczną pomie... Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Hej, Zastanawiam się, czy rolety mogą pomóc w redukcji hałasu w moim domu. Czy pewne rodzaje rolet są bardziej efektywne w poprawie izolacji akustycznej niż inn...
  • urządzanie hali Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Firma ALPBIS zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz wszelakich instytucji w zakresie wyposażania laboratoriów, biur, hal produkcyjnych i pomiesz...
  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 304

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >