Jakie drewno na więźbę dachową?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

26 lipca 2018, 23:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Solidnej jakości drewno konstrukcyjne ma w ofercie firma www.skladdrewbal.pl. Współpracują z zaufanymi tartakami, producentami i dostawcami. W ofercie posiadają także szeroki wybór desek – od desek boazeryjnych poczynając, przez deski tarasowe, aż po deski podłogowe. Solidni, rzetelni i niedrodzy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2018, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim osobom mieszkającym w Szczecinie lub okolicy polecam zgłosić się do firmy www.serwisdach.com.pl Mają świetne więźby dachowe oraz inne materiały do budowy dachu, które sprzedają w całkiem niezłych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2018, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli poszukujecie solidnego drewna do wykonania dachu w Szczecinie i okolicach to polecam wam zgłosić się do tartaku www.mat-bud.szczecin.pl Drewno przez nich sprzedawane jest świetnie przygotowane.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2018, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście warto rozejrzeć się za jak najlepszym drewnem. Jeżeli mieszkacie w województwie małopolskim to skontaktujcie się z firmą www.trans-trak.com.pl Ja kupowałem od nich drewno na więźbę dachową i jestem z niego bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2018, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja moge polecić usługi tartaczne w http://tartakiskra.pl/produkty/ w Sycowie w woj dolnośląskim. Tartak oferuję deski podłogowe, więźby dachowe, łaty, kantówki, baozerie i tym podobne.
wszystko w dobrych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 grudnia 2018, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Wysokiej jakości surowce drzewne znajdziecie u http://zpduscimow.pl/.  Oferują wyroby najwyższej jakości, w tym prefabrykowane więźby dachowe oraz inne konstrukcje drewniane. Najwyższy poziom obsługi.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2019, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mieszkacie w województwie małopolskim to skontaktujcie się z firmą www.trans-trak.com.pl Zajmują się wykonywaniem więźb dachowych oraz impregnacją drewna. Oni wam pomogą w doborze odpowiedniego drewna oraz w jego zabezpieczeniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2019, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ktoś z was szuka tradycyjnych desek podłogowych, parkietów drewnianych, paneli podłogowych lub podłóg z drewna egzotycznego to polecam wejść na stronę tej firmy www.profestparkiet.pl. Mamy od nich podłoge i przy dwójce małych dzieci podłoga jest niezniszczalna.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2019, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Materiał na więźbę dachową w naszym domu załatwialiśmy sami. Zgłosiłem się do tartaku http://selod.pl gdzie przygotowali dla mnie drewniane belki pod wymiar.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2019, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

My również korzystaliśmy z usług tartacznych z tartaku ISKRA w Drołtowicach na Dolnym Śląsku i również polecamy takie usługi. Tartak oferuję dobre ceny i moim zdaniem warto.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >