Jakie drzwi antywłamaniowe do mieszkania najlepsze?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

30 sierpnia 2016, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto określić swój budżet,bo samych drzwi dobrej jakości renomowanych firm jest kilka,jak np: DRE czy Voster- na tych markach polecam się skupić.

www.HurtOkien.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2016, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Hardmet z Łomianek ma dobre, certyfikowane antywłamaniówki. Sami takich użytkujemy i chociaż o antywłamaniowych aspektach ciężko się wypowiadać (bo nikt nie próbował nam się włamać jak na razie) to mają też świetną dźwiękoszczelność co odczuwamy każdego dnia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2017, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: pawian napisał: dobrej jakości drzwi nie wystarcza jezeli brakuje nam
dobrego montazu czyli dobrej i sprawdzonej ekipy


Do montażu oprócz tego potrzebujesz niezawodnych kotew https://www.koelnerpolska.pl/produkty/zamocow ania/kotwy-mechaniczne,nie tylko czynnik ludzki spełnia istotna rolę. :)

Ten post był edytowany przez Marcell dnia: 7 lutego 2017, 13:28
Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2017, 16:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Większość renomowanych firm produkujących drzwi antywłamaniowe z certyfikatami takowe kotwy daje w zestawie do ościeżnicy aby nie było później nieprzyjemności. Nie jest to idealne rozwiązanie, bo są różnie materiały konstrukcyjne muru i daje się zależnie od tego inne kołki. W instrukcji też jasno powinno być zaznaczone w jakich materiałach nie montować takiej ościeżnicy. Ja np nie widzę sensu montażu antywłamaniówek za kilka tysięcy w murze z betonu komórkowego.
Raz, że te drzwi są na prawdę ciężkie, a dwa że można je wyrwać w raz z kawałkiem muru jak ktoś się uprze aby się włamać.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2017, 19:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jest to idealne rozwiązanie, ale sprawdza się w 95% przypadków. Pozostałe 5% to są mury bardzo specyficznej konstrukcji lub wymagania do drzwi w klasie C4 lub wyższej albo do drzwi p.poż. Ale takich drzwi montuje się jak na lekarstwo. Zestaw montażowy na wyposażeniu jest miłym ukłonem w stronę montażysty. Nie dla tego, że kotwy kosztują majątek ale dlatego, że firma zdaje sobie sprawę, że ktoś kto będzie montował te drzwi jest istotnym składnikiem sukcesu.
Dodatkowo producent zna swoje drzwi. Wie ile ważą i jakie dają naprężenia więc potrafi dobrać idealnie zestaw do montażu. Oczywiście w tym zestawie nie ma piany, bo nie koniecznie służy ona do montażu wbrew jej nazwie oraz ilość piany jest bardzo indywidualna do danego otworu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 marca 2017, 16:37

Zgadzam sie: good 0 bad

No i do tego każdy montażysta lubi pracować na innych pianach. Ja używam Soudala i jestem z niego zadowolony od kilku lat. Choć czasami zdarzały się wpadki, to ogółem jest ok.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2017, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Soudal to jedna z lepszych pianek na rynku - często wykorzystywana przez montażystów drzwi i okien. Nie polecam pianek marketowych typu Dragon itp. Kiedyś kupiłem klej montażowy Dragon, nie wiele miał wspólnego z klejem. Straciłem czas i tak czy siak musiałem kupić innej firmy a ten wyrzucić.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2017, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Drzwi drzwiami, są lepsze i gorsze trzeba czytać specyfikację. Ja chciałbym zwrócić uwagę na inną rzecz, o której w zasadzie nikt nie wspomina, a chodzi o dobry montaż. Pamiętajmy – dobry montaż to połowa sukcesu.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2017, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam dobre drzwi, ale też mam namiar do takiej firmy jak http://www.pogotowie-zamkowe-poznan.pl/ która się zajmuje otwieraniem zatrzaśniętych drzwi. Dwa razy korzystałem z ich pomocy i szybko przyjechali i sobie poradzili z całym zleceniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2017, 18:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik boxon napisał: Drzwi drzwiami, są lepsze i gorsze trzeba czytać
specyfikację. Ja chciałbym zwrócić uwagę na inną
rzecz, o której w zasadzie nikt nie wspomina, a chodzi o
dobry montaż. Pamiętajmy – dobry montaż to połowa
sukcesu.


Montaż jest bardzo istotny, ale cofnę się do tego co pisałeś wyżej - do czytania specyfikacji. W drzwiach zewnętrznych będzie to "deklaracja właściwości użytkowych" i należy jej wręcz żądać od sprzedawcy.
Przy drzwiach zewnętrznych jest ciężej, bo często takich zapisków nie można znaleźć. Powinny one wyglądać w taki sposób:
http://erkado.pl/wp-content/uploads/2017/04/ERKADO-DWU-Nr-40 -skrzyd%C5%82o-Stile.pdf

Zacznie otwierać się PDF ze strony producenta po kliknięciu w w/w link.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 22 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...
  • Montaż okien Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 249

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >