Jakie drzwi zewnętrzne?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 29 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  27 28 29

24 października 2021, 15:54

Zgadzam sie: good 0 bad

No dobra a na taras to jakie mi drzwi polecacie? Chyba wybiorę przesuwne bo one jednak są praktyczniejsze niż te inne. Ta https://www.internorm.com/pl-pl/produkty/drzw i-tarasowe oferta na nie całkiem dobrze wygląda. MOże ją bym wybrał? Znacie tego producenta?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2021, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

KMT jak najbardziej. Dobra firma z dobrą renomą na rynku. Moim zdaniem z firmami typu Wikęd czy Mar-Tom super się uzupełniają. Każda firma ma coś ciekawego. Mar-Tom ma niższą cenę ale mniejsze wyposażenie. Wikęd ma super ościeżnicę Termo i masę dodatków. KMT choć podobne wzornictwem odróżnia się głębokim tłoczeniem blachy. Można by tak długo wymieniać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 29 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  27 28 29

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Producent okien Liczba postów: 20 Grupa: Montujemy o... Aluminiowe hm... słyszałem, że drogie. Jak po wycenie? My mamy okna z PCV są tańsze od aluminiowych i akurat te co mamy są jakości premium więc na prawdę na lat...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 705 Grupa: Montujemy o... Okna powinny być przede wszystkim szczelne, to zapewnienia nam komfort termiczny w okresie jesienno-zimowym. Dobrze wyregulowane okna chronią nas przed chłodem....
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 390 Grupa: Montujemy o... Ja kupowałem drzwi w ofercie https://domdrewna.com/ i jestem bardzo zadowolony. Mają tam bardzo duży wybór i szybko zrealizowali zamówienie. Na takich profesjon...
  • Drzwi zewnętrzne Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Biała lub jasno szara. Ciekawe jakie ona do takiego koloru drzwi?
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Jest cała masa przeróżnych drzwi nadających się do tego. Przede wszystkim określ budżet na taką przyjemność. To mocno ukierunkuje poszukiwania. Można kupić np.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17192 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 249

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >