Jakie drzwi zewnętrzne?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  33 34 35

30 grudnia 2023, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

JurekJerzy - sprawdzić się może i sprawdzą tylko co z gwarancją? Większe i bardziej znane firmy mimo tego, że ich drzwi dają radę na pełnym słońcu to jednak tego nie rekomendują. Mam tutaj na myśli choćby KMT czy Wikęd. Niezależnie od serii czy to są drzwi stalowe czy z płaszczem aluminiowym. Ja swoje Wikędy trzymam na słońcu już z 9-10 lat i działają OK, niemniej zapis w gwarancji mówi aby tak nie robić i że trzeba zadaszyć całe drzwi odpowiedniej wielkości daszkiem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2023, 01:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Shop Home Plans And DIY. 45x57 A-Frame Cabin Plans 4 Bedrooms, 2 Half Baths Architecture Build Plans with 1758SF of Living Area Blueprint, Build Architectural Plans Blueprint, 209 pages of detailed information and instructions Downloadable PDF

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2024, 22:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również polecam drzwi z KMT. Mam od kilku lat. Jak to drzwi ciagle w uzyciu, wejście od strony połoudniowej. Wszystko gra, drzwi jak nowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2024, 16:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Też polecam drzwi Kmt, są bardzo dobrej jakości, porządnie wykonane. Co ważne bardzo dobrze trzymają ciepło i zapewniają bezpieczeństwo.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  33 34 35


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście, że drzwi przesuwne :)https://debesto.com/pl/rankingi/rankin g-okien-trzyszybowych-najlepsze-okna-ene rg...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 177

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >