Jakie drzwi zewnętrzne do kotłowni

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

21 marca 2018, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukasz dobrych jakościowo drzwi to koniecznie sprawdź sobie RES DOM: http://www.res-dom.pl/drzwi

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2018, 21:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Popatrz sobie na ofertę na stronie - https://www.bricoman.pl/drzwi-okna-stolarka/d rzwi-zewnetrzne-wejsciowe-techniczne/drzwi-zewnetrzne. Mają bardzo duży wybór różnego typu drzwi, na pewno coś wybierzesz. Ja tam kupowałem drzwi wewnątrzklatkowe. Nie dość, że z dowozem do domu, to jeszcze były w dobrej cenie:) A w drzwi do kotłowni to nie ma za bardzo co inwestować nie wiadomo jakich pieniędzy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 marca 2018, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie każde drzwi marketowe to coś co nadaje się jedynie do przepuszczenia przez piec. Przykładow Porta ma swoją mniejszą markę Verte i to są drzwi ciut gorszej jakości w niższej cenie produkowane z myślą o marketach i nie tylko. Wiadomo o co chodzi - inna marka, inna cena i inna jakość.
Co do zakupu drzwi w markecie to musisz trafić na kogoś kto się zna, bo inaczej wylądujesz z drzwiami wewnątrzklatkowymi w kotłowni. Pół biedy jak to jest przejście z domu do kotłowni. Gorzej jak jest to wejście z zewnątrz, to wtedy takie drzwi mogą nie przetrwać więcej jak 2-3 lata (zależy z czego są zrobione).

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2018, 21:29

Zgadzam sie: good 0 bad

może jakieś drzwi wpadną Ci w oko u www.gerde.pl z Wrocławia?

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2018, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik theme napisał: Nie każde drzwi marketowe to coś co nadaje się jedynie do
przepuszczenia przez piec. Przykładow Porta ma swoją
mniejszą markę Verte i to są drzwi ciut gorszej jakości
w niższej cenie produkowane z myślą o marketach i nie
tylko. Wiadomo o co chodzi - inna marka, inna cena i inna
jakość.

Co do zakupu drzwi w markecie to musisz trafić na kogoś
kto się zna, bo inaczej wylądujesz z drzwiami
wewnątrzklatkowymi w kotłowni. Pół biedy jak to jest
przejście z domu do kotłowni. Gorzej jak jest to wejście
z zewnątrz, to wtedy takie drzwi mogą nie przetrwać
więcej jak 2-3 lata (zależy z czego są zrobione).


Poza tym przewaga marketów z dostępnością towaru od ręki bardzo mocno topnieje, bo już spora część producentów decyduje się na produkcje jednego lub kilku modeli w podstawowych konfiguracjach na stan fabryczny w różnych punktach kraju. Dzięki temu jadąc do hurtowni mogę od ręki odebrać drzwi. Hurtownia w której się zaopatruję ma np. Magnolię z Erkado, którą mam w kilku wersjach (pokój / WC z podcięciem). Ty Theme pisałeś kiedyś, że masz dostęp do jakiś drzwi zewnętrznych w takiej opcji. Bardzo wygodna sprawa dla mnie i dla kupującego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lipca 2018, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak. Mam u siebie dostępne Wikędy Premium w 1 wzorze w kilku opcjach (nie licząc tych opcji co można zrobić jeszcze po montażu drzwi - wymiana wkładek, klamek itd). Poza tym są jeszcze 2 firmy, gdzie każda ma też po 1 modelu od ręki, tylko że nie mam ich w ofercie i nie zamierzam z różnych względów handlować tymi drzwiami. Także póki co w hurtowni gdzie głównie się zaopatruję mam drzwi wymienione przez Ciebie i jedne zewnętrzne. Póki co co moich potrzeb starczy, bo ja nie pracuję już na rynku Warszawskim od wieeelu lat. Tu w Lubelskim czas płynie znacznie wolniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2019, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałem na tej stronie bardzo ciekawy film z montażu drzwi jak jedne z pracowników (nie wiem czy to ludzie od Was czy kto jest na tym filmie) ciął za długą ościeżnicę szlifierką kątową. Oczywiście jestem ciekaw jak później wygląda laminat i czy nie został on spalony w tym miejscu. Pomijam już BHP i cięcie z ręki w powietrzu belki od ościeżnicy!!!

https://youtu.be/zuJas41Uxs4?t=74

Każdy ma oczywiście swoją technikę montażu i swoje przekonania co jest najlepsze, bo nie ma jednej słusznej drogi do zamontowania drzwi.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2019, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Poza kilkoma szczegółami które zrobiłbym inaczej to z grubsza montaż OK. Wiadomo, że taki filmik robi się trochę na pokaz i pracownicy jakoś tak sztywno się poruszają ;).

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2019, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Chociaż mogli zabezpieczyć miejsce cięcia taśmą aby laminat się nie szarpał.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2019, 21:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym skorzystał z pomocy firmy dobredrzwi.pl w zakresie pomiaru, wyboru drzwi i montażu, bardzo mi pomogli przy wyborze drzwi do mojego domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 21 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 872 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...
  • ekskluzywne okna aluminiowe Liczba postów: 27 Grupa: Montujemy o... W takim razie musisz zapoznać się z ofertą producenta okien aluminiowych ze strony: http://www.reynaers.pl/ . Mają dobre jakościowo okna o nowoczesnym wyglądzie...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 305 Grupa: Montujemy o... Warto przeczytać https://www.css.biz.pl/okna-plastikowe-s zczecin/
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 488 Grupa: Montujemy o... Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze odpowiednich rozwiązań stolarskich, to możesz skontaktować się z WikDoor u których znajdziecie drzwi limanowa.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >