Jakie dzielnice Warszawy są najchętniej wybierane do zamieszkania

« Powrót do artykułu: Jakie dzielnice Warszawy są najchętniej... | « Powrót do grupy: Inwestycje

12 września 2019, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór padł na Białołękę, właśnie ze względu na ceny. Na osiedlu pod dębami na Płochocińskiej mieszka nam się bardzo dobrze. Jest cicho, zielono, przyjemnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Budowa hali produkyjnej Liczba postów: 1095 Grupa: Inwestycje Dodatkowo warto zainteresować się chłodzeniem wodnym w hali. Tego typu rozwiązanie służy m.in. do regulacji temperatury w budynku. Ja w tym zakresie korzystałem...
  • Wywóz odpadów Liczba postów: 61 Grupa: Inwestycje Racja, bez kontenerów się nie obejdzie, ja swoje wziąłem od Mastertec
  • Jakiemu deweloperowi zaufać? Liczba postów: 91 Grupa: Inwestycje Mieszkanie mieć swoje własne, to super sprawa. Nie długo i moje marzenie się spełni. Potrzebuję jednak kogoś kto w dniu oddania sprawdzi, czy wszystko zostało w...
  • Jakie mieszkanie wybrać? Deweloperskie czy używane... Liczba postów: 65 Grupa: Inwestycje Mieszkania z rynku wtórnego posiadają często ciekawsze lokalizacje oraz niższe ceny. Ja znalazłem bardzo ładne 70 metrowe mieszkanie w centrum Rybnika. W poszuk...
  • Jak powinien wyglądać nowoczesny biurowiec? Liczba postów: 38 Grupa: Inwestycje Na pewno ważne jest to jak taki budynek od zewnątrz się prezentuje, dlatego wybór materiału na elewacje jest tak istotny. Myślę że płyty warstwowe od Kingspan h...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15719 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 108

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >