Jakie farby do wnętrz?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

9 czerwca 2009, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Jakich farb najlepiej używać do malowania ścian. Ma rynku jest mnóstwo produktów ale jak wybrać te najlepsze i jednocześnie niedrogie? Poradźcie. Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 czerwca 2009, 03:18

ja malowałem Duluxem i Decoralem u siebie obydwie lateksowe osobiście uważam że Decoral jest lepszy lepeij się kąłdzie równiej wysycha lepiej się trzyma ściany i albo mi się zdaje albo jest wydajniejszy.

pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 czerwca 2009, 00:54

Zgadza się - też polecam Decoral, bardzo się poprawił i moim zdaniem bije Duluxa na głowę.
Lateksowa wchłania się bardzo dobrze, można robić punktowe poprawki i po wyschnięciu nie widać, że było poprawiane.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2009, 01:07

dokładnie miałem ich trochę bo malowałem wałkiem na tynki wapienno cementowe tak średnio dotarte tu jest malowane raz tam 4 razy tiu trochę pędzelkiem i kolor wszędzie ten sam szkoda tylko że śmierdzi jak .....

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2009, 23:40

a gdzieś jeszcze wyczytałem o mieszaniu farb lateksowych nie polecam śmierdzi 100 razy bardziej niż normalnie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lipca 2009, 01:46

Jak otwiera się puche i zużywa to nic nie śmierdzi, bez przesady. Zaczyna dopiero jak się do niej wraca po kilkunastu dniach..

Robota w budowlance to nie zjazd francuskich suczek, zawsze czymś poleci ale nie można robić z tego tragedii :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2009, 17:28

a Snieżka dobra?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2009, 21:22

A co skłania ku Śnieżce? Cena? Pozorna oszczędność kilkudziesięciu złotych. Nie wiem czy warto..

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2009, 10:31

Decoral jest w porządku, ale Dulux wcale nie jest jakiś zły :) ja malowałem ostatnio przedpokój i pokój dla Synka, pomagał mi w tym znajomy budowlaniec, więc wszystkie zakupy robiłem pod jego okiem, i jego zdaniem nie ma różnicy między ecoralem i Duluxem. Różnica jest czy chcesz farbę akrylową, czy silikonową :)

_________
http://www.domoklik.pl/ wirtualne wizyty

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2009, 12:16

Różnica Dekoral/Dulux polega na cenie za przynajmniej tą samą jakość

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Co do sypialni- komoda czy szafa? Liczba postów: 45 Grupa: Wykańczamy... Dla mnie im bardziej pojemne meble w sypialni tym lepiej. Dlatego zdecydowałbym się na białe meble do sypialni - komoda + szafa Wszystko ładnie pomieścisz, pou...
  • podłoga do salonu :) Liczba postów: 81 Grupa: Wykańczamy... Jeżeli podłoga z granitu to zdecydowanie http://www.dario-stone.pl/ pięknie wygląda.
  • Jakie meble do salonu? Liczba postów: 1 Grupa: Wykańczamy... Cześć wszystkim, od dłuższego czasu poszukuję swoich idealnych mebli do pokoju telewizyjnego. Niestety, ciężko mi się zdecydować na jakieś konkretne. Przegląda...
  • jakie meble kuchenne? Liczba postów: 58 Grupa: Wykańczamy... Ja mam kuchnie na wymiar wg indywidualnego projektu z krakowskiej firmy Mix-Meble https://mix-meble.pl Meble przede wszystkim dobre jakościowo u bardzo prakty...
  • Elewacja - pomocy Liczba postów: 26 Grupa: Wykańczamy... Kocham drewno dlatego też gdybym miała wybierać materiał na elewacje byłaby to deska elewacyjna ze świerku skandynawskiego. Nawet ją znalazłam na stronie intern...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 21815 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 350

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >