Jakie firmy budują hale pod katem magazynu?

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

9 stycznia 2015, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie firmy budują hale pod katem magazynu?
Czy coś takiego postawi zwykła ekipa remontowa, jeśli się oferuje, czy jednak nie ryzykować i szukać kogoś, kto bardziej konkretne ma w tym celu doświadczenie? Magazyn wysyłkowy sklepu meblowego...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2015, 22:28

Zgadzam sie: good 0 bad

wiadomo, ze lepiej szukac juz kogos kto zna sie konkretnie na tym temacie. Przy okazji mozesz mu podsunac producenta wyrobow z gumy i silikonu http://www.larkis.pl/index.php/pl/ - w budowie takie rzeczy sa niezbedne, a trzeba pamietac ze musza byc wysokiej jakosci

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 stycznia 2015, 09:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Marus212, wydaje mi się, że jak ktoś ma juz namiar na profesjonalną firmę od budowy hal i magazynów, to jego już nie interesują wtedy szczegóły, bo o nie dba sama firma, i to oni muszą mieć wszelkie materiały i namiary na producentów wytwarzających jakieś tam części składowe dot. budowy:)
Nie wyobrażam sobie, że zlecam firmie budowę dużej hali pod magazyn a oni się mnie pytają gdzie mają to czy tamto kupić:)
Jak w okolicy CoBouw (Oni: http://cobouw.pl/hale-stalowe) stawiał halę magazynową firmie obok , to była to naprawdę wielka budowa, a poza tym takie firmy są na rynkach od lat, wiec doskonale wiedzą gdzie i w co się zaopatrywac. No i mają też na pewne materiały zniżki.
A efekt:

Konin. Arsanit.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2015, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

myślę,że samo postawienie hali, to nie problem. Rzecz raczej w tym, co dobrego może przynieść w tym temacie jej wyposażenie. Technologie przeciez oferuje wiele fajnych rozwiązań, jak systemy automatycznego magazynowania czy automatyzacja stanowisk pracy ogółem. U nas dla przykładu wszystko funkcjonuje bez zarzutu (sprzęt mamy od ok. roku, zakupiony tutaj - www.cassioli.pl/on-line/pl/Home/Produkty.html ) na stronie można zobaczyć, jakie mają rozwiązania dla magazynów.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2015, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Zwykła firma remontowa, no co ty gadasz?! Ja bym nie ryzykował. Na rynku jest tak dużo przedsiębiorstw, które specjalizują się wyłącznie w robieniu hal i namiotów, że warto skorzystać z ich oferty. Ze swojej strony mogę polecić Trans Hall, bo akurat od nich miałem okazję kupować halę. No ale tak jak napisałem, jest dużo firm na rynku, wystarczy trochę pogooglować i coś się znajdzie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2015, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy znacie jakąś firmę, która zajmuje się budową magazynów zbożowych? Chodzi o firmę, która potrafi doradzić już na etapie projektu, a potem może taki magazyn wykonać.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2015, 19:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik robetosN napisał: A czy znacie jakąś firmę, która zajmuje się budową
magazynów zbożowych? Chodzi o firmę, która potrafi
doradzić już na etapie projektu, a potem może taki
magazyn wykonać.


A masz do tego jakiś projekt? Albo macie upatrzone jakieś rozwiązanie? Do takiej roboty musi być firma, która ma doświadczenie w wykonywaniu takich zleceń.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2015, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik elwirowaania napisał: Użytkownik robetosN napisał:
A czy znacie jakąś firmę,
która zajmuje się budową

magazynów zbożowych? Chodzi o firmę, która potrafi

doradzić już na etapie projektu, a potem może taki

magazyn wykonać.




A masz do tego jakiś projekt? Albo macie upatrzone jakieś
rozwiązanie? Do takiej roboty musi być firma, która ma
doświadczenie w wykonywaniu takich zleceń.


Tak, jest przygotowany projekt, ale naszym zdaniem można go jeszcze trochę udoskonalić. Oprócz magazynu trzeba będzie zamontować trochę urządzeń do transportu. Niestety firma, która miała to robić okazała się nierzetelna.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2015, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeden z moich znajomych jest rolnikiem u niego magazyn zbożowy oraz wyposażenie projektowała firma www.buttimer.pl – zajrzyj sobie na stronę, są tam przykładowe realizacje.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2015, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za poradę – mniej więcej o coś takiego mi chodziło. Chodzi głównie, żeby ekipa po prostu doświadczenie miała. Tu widać, że ma

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Rozwój firmy budowlanej - marketing internetowy. Liczba postów: 66 Grupa: Firmy budow... Ucz się od doświadczonych ekspertów i odkrywaj nowe strategie sprzedażowe, które przyniosą wymierne korzyści Twojej firmie. Szkolenia na https://www.projektgamm...
  • Hale namiotowe, hale magazynowe Liczba postów: 365 Grupa: Firmy budow... Często w ogrodach pojawiają się w formie i funkcji altanek czy pomieszczeń rekreacyjnych obiekty kontenerowe - czyli np. pawilony handlowe z płyt warstwowych. N...
  • czyszczenie wykładzin Liczba postów: 19 Grupa: Firmy budow... Jeżeli ktoś z Was szuka firmy z Trójmiasta, jaka zajmie się praniem tapicerki oraz ozonowaniem, to bardzo polecam zaznajomienie się z ofertą, którą można znaleź...
  • Praca Liczba postów: 81 Grupa: Firmy budow... W nowej pracy na pewno będziemy potrzebować trochę czasu, by się wdrożyć i mniej stresować. Warto na początku znać też swoje prawa i obowiązki. Wręcz można o to...
  • Gdzie reklamować firmę wnętrzarską? Liczba postów: 108 Grupa: Firmy budow... Zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi firmy OSTRO - https://www.ostro-video.pl/filmy-i-spoty -reklamowe , która wykonała fantastyczny film reklamowy...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 268

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >