Jakie grzejniki?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

12 grudnia 2014, 08:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Zerknij także na nasze grzejniki z www.Mufka-Instalacje.pl gdzie w zamian za niższą cenę otrzymujesz pewną jakość i solidność.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 grudnia 2014, 17:25

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam Ci bardzo grzejniki Kermi, czy to ozdobne, czy np therm x-2 to bedziesz zadowolona, daja duzo ciepla, a przy okazji sa oszczedne :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 grudnia 2014, 17:45

Zgadzam sie: good 0 bad

moge potwierdzic, bo posiadam grzejniki Kermi, a jeszcze wspaniala rzecza jest otwartosc firmy i latowsc kontaktu oraz zyczliwosc osob tam pracujacych :)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2015, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

mnie długo zajęło znalezienie odpowiednich grzejników, bo mieszkam sama w domu po moich rodzicach. w końcu wymieniłam stare kaloryfery w salonie na nowe Kermi therm x-2 i jestem w trakcie ich testowania, bardzo mi się one podobają, bo wprowadzają trochę oddechu świeżości do starego stylu ^^

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2015, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się zdecydowałem na Termar, mają solidne grzejniki marmurowe, wreszcie nie ucieka mi ciepło i pieniądze,

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 maja 2015, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie wiele zależy od Twojego budżetu,ja uważam ze grzejniki aluminiowe to w dalszym ciągu dobre rozwiązanie,jako przewodnik ciepłą po prostu się sprawdzają.

www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2015, 21:26

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie w domu są grzejniki purmo v22 od dłuższego czasu i bardzo dobrze się spisują. Szybko się rozgrzewają, w miarę długo trzymają ciepło.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2015, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

W mieszkaniu w bloku warto kłaść ogrzewanie podłogowe? Mieszkanie znajduje się nad piwnicą, nieogrzewaną, bo ogrzewanie jest gazowe,i tak się zastanawiam, czy to nie byłby dobry pomysł... Zwłaszcza, że hydraulikmówi mi, że to dobry pomysł... ale wiadomo... on chce robotę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2015, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaki jest metraż mieszkania? Bo jeżeli posiadasz tam normalne Co miejskie czy ze spółdzielni to wg mnie kompletnie nie warto instalować ogrzewania podłogowego,to mija się z celem.

www.Kociol.net

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2015, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Hm, a ogrzewanie miałoby być w całym mieszkaniu, czy tylko w łazience??
Może to nie jest taki zły pomysł, no wiadomo, że jak komu co pasuje ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 258

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >