Jakie grzejniki?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

26 maja 2016, 22:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem fanem grzejników dekoracyjnych i od siebie mogę polecić tę stronkę http://mat-dom.pl/ tak się składa że mają tam gigantyczny wybór więc de facto ciężko jest wybrać najlepsze grzeniki do poszczególnych pomieszczeń skoro tyle tego tam jest. No ale jak masz czas i chęci to życzę powodzenia w przeglądaniu :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 września 2016, 14:19

To już kwestia budżetu jaki posiadamy na zakup grzejników, bo im bardziej dekoracyjny i wymyślny będzie, tym więcej przyjdzie nam za niego zapłacić, a powinniśmy zwracać uwagę głównie na jego efektywność grzewczą, nie wygląd.

www.Kotly-Oksana.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 września 2016, 12:40

Jest taki ogromny wybór grzejników, że rzeczywiście ciężko podjąć decyzję. My przy robieniu instalacji grzewczej zwracaliśmy przede wszystkim uwagę na wygląd tych grzejników. Nie chcieliśmy, żeby szpeciły dom i żeby trzeba je było zakrywać firanami i zasłonami. W łazience mamy taki piękny grzejnik, który raczej przypomina wyglądem wieszak na ręczniki. Ale gwarantuję - grzeje i spełnia swoją funkcję, a w dodatku ładnie się prezentuje w czarno-białym pomieszczeniu. Pozostałe grzejniki również są nietypowe i pochodzą z kategorii "dekoracyjnych".

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2016, 10:20

Możemy polecić nasze produkty - dekoracyjne ceramiczne obrazy grzewcze infrared.
Takie grzejniki wyglądają jak typowy obraz ścienny z dowolnie wybranym motywem graficznym.
Stosowanie tego rodzaju ogrzewania ma pozytywny wpływ na organizm człowieka.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2016, 12:37

W przypadku grzejników elektrycznych polecam produkty Atlantic Polska. Są one wyposażone w czujniki ruchu, światła i otwartych okien, dzięki czemu obniżają temperaturę, gdy niema nikogo w domu, jest noc lub podczas wietrzenia. Poza tym sterować nimi można za pomocą aplikacji mobilnej Cozytouch w telefonie.

http://www.atlantic-polska.pl/produkty/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2016, 12:58

Zarówno grzejniki aluminiowe jak i elektryczne będą skuteczne jako przewodnik cieplny w naszym domu, może sprecyzuj jaki budżet posiadasz na ich zakup abyśmy mogli pomóc i doradzić podczas wyboru.

www.Smarttrans.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2017, 21:38

My wybraliśmy grzejniki do naszego domu w Instalo.com.pl a konkretnie to model Buderus Typ 30 K-Plan. Jest to grzejnik higieniczny z 20 letnią gwarancją. Płaska powierzchnia bardzo fajnie komponuje się w nowoczesnych pomieszczeniach. Dodatkowo u nich masz transport gratis i rabaty przy większej ilości sztuk. Pozdrawiam ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2017, 13:39

Dość długo szukałem efektywnego grzejnika elektrycznego, który emituje promieniowanie podczerwone. Okazało się, że najlepsza wydajność wynika z ustawienia emitera podczerwieni. Trzeba brać grzejnik z emiterem umieszczonym na zewnątrz. Oferta infrapanel.pl spełnia takie normy. U mnie średnio koszt ogrzewania m2, dzięki ich technologii wynosi niecałe 2 zł/msc – odnowiona kamienica.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2017, 22:29

Dobrą, wszechstronną ofertę ma Swatt, hurtownia ze strony swatt.pl. Można u nich grzejniki dobrać, czy kotły, poza tym, wiem że ogrzewanie podłogowe też mają na przyzwoitym poziomie w ofercie. Terminowe dostawy, zgodność produktów z opisem i też duży plus za to w jaki sposób pakują części – wszystko jest zabezpieczone, ochronie przed ewentualnymi obtarciami.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2017, 13:05

Nie zapominajcie, że liczy się tez wybór armatury grzejnikowej. Ja zamawiałem niedawno głowice termostatyczne przez firmę Vario Term http://www.varioterm.pl/. Postawiłem na głowice w wersji Prestige, które są przystowane do współpracy z grzejnikami Honeywell. Tego rodzaju regulatory temperatury uwzględniają tez zyski ciepła pochodzące z innych źródeł takich jak np. nasłonecznienie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• jakie ogrzewanie ? Liczba postów: 564 Grupa: Robimy inst... Dla mnie ogrzewanie gazowe wygrywa swoją wygodą i ekologicznością. Nie mam w zasadzie żadnej kotłowni, nic nie muszę tam robić. Po przesiadce ze zwykłego pieca....
  • jakie ogrzewanie wybrać? gazowe czy elektryczne Liczba postów: 546 Grupa: Robimy inst... Użytkownik Gość: dzosef napisał: też mi zostaje jak co roku pelletu i się zastanawiam czy taki pellet ma termin ważności w którym pellet zachowuje swoje wartośc...
  • Instalacja grzewcza Liczba postów: 52 Grupa: Robimy inst... W kwestii ogrzewania podłogowego, mat grzewczych- polecam zerknąć także do nas na www.ceo-shop teraz mamy kilka ciekawych promocji, chętnie pomożemy.
  • Szkodliwosć miedzi- woda pitna?? Liczba postów: 24 Grupa: Robimy inst... Nie znam się na rurach, także nie wiem czy miedź jakoś negatywnie wpływa na wodę. Jednak jak chcesz zdrową pić wodę to na pewno warto postawić na zakup dzbanka....
  • wybór kotła - Piecbud Liczba postów: 79 Grupa: Robimy inst... Polecam http://www.polspaw.com.pl/ . Jest to zakład urządzeń grzewczych PolSpaw już od ponad 40 lat. Oferuje m.in. kotły grzewcze na paliwa stałe, możecie się r...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17925 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 258

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >