Jakie grzejniki?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7  ▸

6 września 2016, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

To już kwestia budżetu jaki posiadamy na zakup grzejników, bo im bardziej dekoracyjny i wymyślny będzie, tym więcej przyjdzie nam za niego zapłacić, a powinniśmy zwracać uwagę głównie na jego efektywność grzewczą, nie wygląd.

www.Kotly-Oksana.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 września 2016, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest taki ogromny wybór grzejników, że rzeczywiście ciężko podjąć decyzję. My przy robieniu instalacji grzewczej zwracaliśmy przede wszystkim uwagę na wygląd tych grzejników. Nie chcieliśmy, żeby szpeciły dom i żeby trzeba je było zakrywać firanami i zasłonami. W łazience mamy taki piękny grzejnik, który raczej przypomina wyglądem wieszak na ręczniki. Ale gwarantuję - grzeje i spełnia swoją funkcję, a w dodatku ładnie się prezentuje w czarno-białym pomieszczeniu. Pozostałe grzejniki również są nietypowe i pochodzą z kategorii "dekoracyjnych".

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 października 2016, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Możemy polecić nasze produkty - dekoracyjne ceramiczne obrazy grzewcze infrared.
Takie grzejniki wyglądają jak typowy obraz ścienny z dowolnie wybranym motywem graficznym.
Stosowanie tego rodzaju ogrzewania ma pozytywny wpływ na organizm człowieka.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2016, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku grzejników elektrycznych polecam produkty Atlantic Polska. Są one wyposażone w czujniki ruchu, światła i otwartych okien, dzięki czemu obniżają temperaturę, gdy niema nikogo w domu, jest noc lub podczas wietrzenia. Poza tym sterować nimi można za pomocą aplikacji mobilnej Cozytouch w telefonie.

http://www.atlantic-polska.pl/produkty/

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2016, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Zarówno grzejniki aluminiowe jak i elektryczne będą skuteczne jako przewodnik cieplny w naszym domu, może sprecyzuj jaki budżet posiadasz na ich zakup abyśmy mogli pomóc i doradzić podczas wyboru.

www.Smarttrans.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2017, 21:38

Zgadzam sie: good 0 bad

My wybraliśmy grzejniki do naszego domu w Instalo.com.pl a konkretnie to model Buderus Typ 30 K-Plan. Jest to grzejnik higieniczny z 20 letnią gwarancją. Płaska powierzchnia bardzo fajnie komponuje się w nowoczesnych pomieszczeniach. Dodatkowo u nich masz transport gratis i rabaty przy większej ilości sztuk. Pozdrawiam ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2017, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Dość długo szukałem efektywnego grzejnika elektrycznego, który emituje promieniowanie podczerwone. Okazało się, że najlepsza wydajność wynika z ustawienia emitera podczerwieni. Trzeba brać grzejnik z emiterem umieszczonym na zewnątrz. Oferta infrapanel.pl spełnia takie normy. U mnie średnio koszt ogrzewania m2, dzięki ich technologii wynosi niecałe 2 zł/msc – odnowiona kamienica.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2017, 22:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrą, wszechstronną ofertę ma Swatt, hurtownia ze strony swatt.pl. Można u nich grzejniki dobrać, czy kotły, poza tym, wiem że ogrzewanie podłogowe też mają na przyzwoitym poziomie w ofercie. Terminowe dostawy, zgodność produktów z opisem i też duży plus za to w jaki sposób pakują części – wszystko jest zabezpieczone, ochronie przed ewentualnymi obtarciami.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2017, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie zapominajcie, że liczy się tez wybór armatury grzejnikowej. Ja zamawiałem niedawno głowice termostatyczne przez firmę Vario Term http://www.varioterm.pl/. Postawiłem na głowice w wersji Prestige, które są przystowane do współpracy z grzejnikami Honeywell. Tego rodzaju regulatory temperatury uwzględniają tez zyski ciepła pochodzące z innych źródeł takich jak np. nasłonecznienie.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2017, 22:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukaj przez stronę swatt.pl. Dobrze prowadzona i dobrze zaopatrzona hurtownia. Mniej więcej odkąd prowadzę usługi instalacyjne to właśnie u nich się zaopatruję. Dobre ceny za sprawdzonej jakości grzejniki, czy kotły. Można zrobić zakupy kompleksowe w jednym miejscu co też jest dla mnie bardzo wygodne. Dobre wsparcie serwisowe, nie ma problemu żeby się do nich dodzwonić w razie nagłej potrzeby.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 229

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >