Jakie grzejniki wybrać? Czy warto zainteresować się grzejnikami pionowymi?

« Powrót do artykułu: Jakie grzejniki wybrać? Czy warto... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

18 maja 2016, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

grzejniki ozdobne są przepiękne! Super artykuł, ale mało zdjęć - podrzucam swoje ulubione :D http://polskiegrzejniki.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 czerwca 2016, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

W tym artykule są pokazane modne ładne grzejniki dekoracyjne. http://grzejnikiozdobne.com.pl/grzejniki-ozdobne-do-salonu-5 -najmodniejszych-modeli/ warto zaglądnąć, są bardzo ciekawe :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2016, 23:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Cóż, bez wątpienia grzejnikom tym nie można odmówić uroku, jednak że tak sobie myślę, że jednak powinniśmy powoli odchodzić od klasycznego, centralnego ogrzewania. Po pierwsze z roku na rok ceny opału są coraz wyższe i nie mówię tutaj tylko o węglu, ale także o paliwie ekologicznym. Poza tym niestety wiem to z doświadczenia, ludzie mają pewną tendencję do palenie wszystkie co się da, co zimą sprawia, że na niektórych osiedlach nie da się wyjść z domu. Wobec tego moim zdaniem warto zastanowić się nad rozwiązaniem, jakie oferuje nam Infrapanel.pl http://www.infrapanel.pl . Ten polski producent oferuje nam bowiem możliwość skorzystania z ogrzewania na podczerwień, które jest w pełni przyjazne dla środowiska, a jednocześnie grzejniki możemy sobie u nich nawet spersonalizować, tym samy eliminując brzydkie i nieciekawe produkty, na których zbiera się kurz i każdy stara się je zasłonić.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2016, 17:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Grzejniki klasyczne są dobre i całe lata w domu rodzinnym mieliśmy. Jednak po wyprowadzce do mieszkania w kamienicy szukałam innego rozwiązania, zwłaszcza, że w kamienicach ciężko z takim typem ogrzewania. Znajomi polecili mi panele nanoheizungen, zadzowniłam do firmy zajmującej się produkcją, kupiłam i obecnie jestem bardzo z nich zadowolona. Koszt zakupu nie jest aż tak wysoki,szybko się zwraca, ponieważ eksploatacja jest niska. Montowane na suficie (różne możliwości montażu), są estetyczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2017, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Sporo jest teraz różnych producentów takiej techniki grzewczej, jest z czego wybierać. Ja mam zaufanie do marki Regulus. Współpracowałem z nimi przy okazji instalacji ogrzewania kanałowego przy jednej hali sportowej. Dobrej klasy sprzęt, profesjonalne wsparcie ze strony sprzedawcy, pełny zakres akcesoriów do podłączenia, ogólnie na duży plus. Opisy grzejników są na ich stronie – http://regulus.com.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 stycznia 2017, 16:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój syn to alergik i ze względu na niego zmieniłem konwencjonalne ogrzewanie na podczerwień. W kwestii wyceny konsultowałem się z kilkoma firmami, ale najbardziej wiarygodna wydała mi się propozycja polskiego producenta infrapanel.pl. Na grzejnik mogłem nanieść własną grafikę. Bardzo przydatna sprawa przy wykończeniu pokoju dziecięcego. Poza tym kurz się w ogóle nie unosi we wnętrzu, więc problem alergii został zminimalizowany. Przy niższej temperaturze duży komfort cieplny, żadnych stref chłodu przy przejściu całej nieruchomości. Ogólnie oceniam rozwiązanie na plus, za ogrzewanie płacę trochę mniej niż w starym rozwiązaniu, ale żyje mi się znacznie lepiej, no i syn na alergię się, aż tak nie skarży.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2017, 16:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój syn to alergik i ze względu na niego zmieniłem konwencjonalne ogrzewanie na podczerwień. W kwestii wyceny konsultowałem się z kilkoma firmami, ale najbardziej wiarygodna wydała mi się propozycja polskiego producenta infrapanel.pl. Na grzejnik mogłem nanieść własną grafikę. Bardzo przydatna sprawa przy wykończeniu pokoju dziecięcego. Poza tym kurz się w ogóle nie unosi we wnętrzu, więc problem alergii został zminimalizowany. Przy niższej temperaturze duży komfort cieplny, żadnych stref chłodu przy przejściu całej nieruchomości. Ogólnie oceniam rozwiązanie na plus, za ogrzewanie płacę trochę mniej niż w starym rozwiązaniu, ale żyje mi się znacznie lepiej, no i syn na alergię się, aż tak nie skarży.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2017, 00:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam bardzo dobre doświadczenia z grzejnikiem aluminiowym http://www.ferrumwodecki.pl/ zarówno jeśli chodzi o eksploatację, jak i design. Ogólni ejestem na plus, poza tym kupiłam w dobrej cenie

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2017, 19:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem takie pionowe grzejniki prezentują się bardzo korzystnie i dodają wnętrzu dodatkowego charakteru. Udało mi się takie znaleźć w firmie 3e-heating we Wrocławiu, która dystrybuuje produkty Viessmanna.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2017, 22:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć. Dobre jakościowo systemy do ogrzewania sprzedaje Swatt -swatt.pl. Niedawno ich odkryłem jak szukałem pieca na eko gorszek do domu rodziców. Kupili niedawno dom, w którym piec niestety był totalnie nie wystarczalny, żeby całość jako tako ogrzać. Teraz jest dużo lepiej, piec jest bezpieczny i co najważniejsze praktycznie bezobsługowy, więc nie muszą się przy nim za dużo narobić, żeby działał.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19153 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 181

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >